Ana Sayfa Yerel DEVA Ceylanpınar İlçe Başkanı Taniş: Hayvancılıkla uğraşan insanlara kesilen fahiş cezalar ne içindir?

DEVA Ceylanpınar İlçe Başkanı Taniş: Hayvancılıkla uğraşan insanlara kesilen fahiş cezalar ne içindir?

RHA AJANS/RHA) - DEVA Partisi Ceylanpınar İlçe Başkanı Adnan Taniş, "Arazi ihlali gibi saçma sapan bahaneler ile hayvancılıkla uğraşan insanlara kesilen fahiş cezalar ne içindir?" dedi.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2021 Çarşamba 11:01
DEVA Ceylanpınar İlçe Başkanı Taniş: Hayvancılıkla uğraşan insanlara kesilen fahiş cezalar ne içindir?

DEVA Partisi Ceylanpınar İlçe Başkanı Adnan Taniş, Ceylanpınar TİGEM'de meydana gelen hak ihlallerini gündeme getirdi. Başkan Taniş, TİGEM'in haksız uygulamalara imza attığını ifade etti. İşte DEVA Partisi Ceylanpınar İlçe Başkanı Adnan Taniş'in o açıklamaları:

"CEYLANPINAR KAMUOYUNA VE HALKINA ÖNEMLE DUYRULUR 

 

 

 

Ceylanpınarda Hayvancılık ile geçimini sağlayan halkımızın sorunları artık mızrak çuvala sığmıyor dedirten cinsten. Halkımızın sorunları bu denli artmış ve yetkililer sessizken bizim susmamız insanlık namusuna sığmamaktadır. 1- Ceylanpınar tigemin atıl mera durumundaki arazileri hayvancılık yapan insanlara neden kapatmıştır ? 2- Bu bahse konu edilen araziler kal u beladan hayavancılık için kullanılmaktadır, ne değişti ? 3- Arazi ihlali gibi saçma sapan bahaneler ile hayvancılıkla uğraşan insanlara kesilen fahiş cezalar ne içindir ? 4- Bu akla şu soruyu getirmektedir , ahırlar yıkılıyor , hayavanların meraya çıkılması yasaklanıyor TİGEME NE YAPTINIZ? KİMLER TİGEMDE NEYE HAZIRLANIYOR? 5- Ekonomik dar boğazdan geçilen bıu dönemde bu kadar hayvanın telef olmasından kim neden mutlu olur ? 6- İlçede kendini ilçenin tek hakimi ve yetkilisi sanıp makam koltuklarında poz veren siyasetin yetkilii mercileri, kalkın o koltuklardan , ellerinizi ovuşturup ihale kovalamaktan vazgeçin. 7- Acil çağrımızdır, bütün yetkilii merciiler bu halkın derdine derman olun ya da ellerinizi bu halkın üzerinden çekin , Ceylanpınar Halkına Saygılarımla."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tarihi kalede temizlik ve bakım çalışmalarına başlandı

Tarihi kalede temizlik ve bakım çalışmalarına başlandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık