Ana Sayfa Yerel ÇİZİK VE AĞKAYA AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ..

ÇİZİK VE AĞKAYA AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ..

Şanlıurfa Beyaz Saray düğün salonunda Şeyhanlı aşireti mensubu iş adamı Sinan Çizik’in oğlu Mehmet Can Çizik ile Hülya Ağkaya yapılan düğünde görkemli bir şekilde dünya evine girdiler.

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2021 Pazartesi 19:47
ÇİZİK VE AĞKAYA AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ..

Çizik ve Ağkaya ailesinin düğününe Ticaret borsası başkanı Mehmet Kaya,Ticaret Sanayii odası Meclis üyesi Abdülkadir Dolap,Ticaret borsası meclis başkanı İsa Kızıldemir,Zahireciler Odası başkanı Ferudun Turan,Ticaret Borsası yönetim kurulu Mehmet Altandağ,İş adamlarından Ömer Yiğit,Vedat Kaya,Mehmet Demirkan,İmam Keskin,Halil Kaya,Erhan Kaçan, Diyarbakırlı İş adamı Vedat Taş, Çizik ve Ağkaya ailesinin yakınları Şeyhanlı aşireti kanaat önderleri düğüne katılanlar arasındaydı.

Düğünde Dolarlar havada uçuştu.

Genç çiftlerin piste çıkmasıyla davetli misafirler dolar atmak için birbirleriyle yarıştılar. Sanatçı Hüseyin Gürses ve Müslüm Korkmaz okudukları Kürtçe ve Türkçe şarkılarıyla davetli misafirleri mest ettiler.

Çizik ve Ağkaya ailesinin kirveliğini İş adamı Mahmut Yiğit yaptı.

 

Düğünde nikah törenine geçildi.Nikahı Karaköprü belediyesi evlendirme memuru kıydı.Nikah şahitliğini ise Ticaret borsası başkanı Mehmet Kaya,Ticaret borsası meclis başkanı İsa Kızıldemir,Zahireciler Odası başkanı Ferudun Turan,İş adamı Ömer Yiğit yaptılar.

 

Düğünde takı törenine geçildi.Davetli misafirler genç çiftlere takı takmak için birbirleriyle yarıştılar. Şeyhanlı aşireti mensubu iş adamı Sinan Çizik ise bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza,akrabalarımıza,Esnafımıza çok teşekkür ediyorum.Oğlum Mehmet Can ve gelinim Hülya’ya bir ömür boyu mutluluklar diliyorum dedi.Düğün sonunda genç çiftlerle davetli misafirler hatıra fotoğrafı çekerek konvoy şeklinde sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz SON DAKİKA.. Hafta Sonu Kısıtlama 3 güne çıkarıldı

SON DAKİKA.. Hafta Sonu Kısıtlama 3 güne çıkarıldı

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık