Ana Sayfa Siyaset Çiftçi:Karaköprü’ye Vizyon Projeler Gelecek

Çiftçi:Karaköprü’ye Vizyon Projeler Gelecek

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, vizyon projeler sayesinde Karaköprü İlçesi çağ atlayacak dedi.

Giriş Tarihi: 7 Mart 2014 Cuma 01:16
Çiftçi:Karaköprü’ye Vizyon Projeler Gelecek

BAŞKAN ÇİFTÇİ; “KARAKÖPRÜ 5 YILDIR ALTIN ÇAĞINI YAŞADI”

 

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, 5 yıldır vatandaşların beklentilerine ve taleplerine göre projelerin hayat bulduğunu, her zaman insan odaklı çalışmalar yaptıklarını belirterek Şanlıurfa’nın değişen, gelişen ve büyüyen kenti olan Karaköprü’nün son beş yılda sosyal, kültürel ve yapısal anlamda değiştiğini ve ivme kazandığını açıklayan Başkan Çiftçi; “Karaköprü Belediyesi şeffaf yönetim katılımcı yönetim adına 2009 yılından bu yana 5 yıldır başta Karaköprü olmak üzere tüm Şanlıurfa’nın şahit olduğunu belirtti.

 

Başkan Çiftçi, “Amacımız, Karaköprü ilçemizin gelişmesi, büyümesi ve ileri gitmesidir. Bu 5 yıllık dönem Karaköprü ilçesi adına altın bir çağ olarak yaşandığını düşünüyorum. Çünkü yapılan hizmetler azımsanmayacak kadar çoktur. Bugün Karaköprü nüfusu 23 binden 110 bine dayandırmışsa konutunu 5 binden 25 bine dayandırmışsa, iş yeri âdetini 300 den 500 bine dayandırmışsa demek ki bu rakamlar Karaköprü’nün büyüdüğünü, geliştiğini gerçekten Şanlıurfa’nın parlayan yıldızı olduğunu yeni bir kent, çağdaş bir kent, modern bir kent olduğunun kanıtıdır” dedi.

 

VİZYONEL PROJELER KARAKÖPRܒYE NİTELİK KAZANDIRACAK

 

Başkan Çiftçi, Karaköprü’ye yepyeni bir dinamizm katacak olan vizyon projelerin İlçeye çok şeyler katacağını belirterek; Biyolojik Gölet Projesi, Dalgeç Kavşaklar Projesi, Fuar Alanı ve Kongre Merkezi projesi, Hayvanat Bahçesi Projesi, Teleferik Projesi, 110 bin m²lik yaşam parkı projesi, Düğün ve Konferans salonu projesi, yeni spor kompleksi projesi ve Bisiklet yolu projesinden oluşan vizyon projeler Karaköprü’lü vatandaşlarımıza layık hizmetlerdir çünkü insanlarımız hizmetin, çalışmanın en iyisine layıktır” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tanal Sordu... Şentop Cevapladı: 'Fransız Ama Yerli ! '

Tanal Sordu... Şentop Cevapladı: 'Fransız Ama Yerli ! '

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık