Ana Sayfa Siyaset CHP'li Aydınlık'tan Yeni Yıl Mesajı

CHP'li Aydınlık'tan Yeni Yıl Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, sosyal medya hesaplarından 2020 yılını değerlendirerek yeni yıl için temennilerini ve tebriklerini paylaştı. CHP’li Aydınlık yapmış olduğu paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Giriş Tarihi: 31 Aralık 2020 Perşembe 16:57
CHP'li Aydınlık'tan Yeni Yıl Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, sosyal medya hesaplarından 2020 yılını değerlendirerek yeni yıl için temennilerini ve tebriklerini paylaştı. CHP’li Aydınlık yapmış olduğu paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

 

“Sevgili hemşerilerim;

2020 yılı hepimiz için çok zor geçti; Covid_19 salgınıyla başladık, ekonomik sorunlar, doğal afetlerle devam ettik; salgın, sel ve depremlerde insanlarımızı kaybettik; hepsine bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum.

Tüm herkese kötülüklerden, hastalıklardan uzak, sağlık, huzur, mutluluk ve bereket dolu yeni bir yıl diliyorum.

Zorda olan esnafın, küçülmeye giden kobilerin, ataması yapılmayan öğretmenlerin, maalesef sesini, derdini "sosyal medya" aracılığıyla duyurmaya çalışan yurttaşlarımızın, iktidar tarafından görmezden gelinip icralık olan çiftçimizin de yeni yılda yeniden sesinin duyulmasını ümit ediyorum.

Hastanelerde, evlerinde şifa bekleyenlere Rabbim’den acil şifalar diliyorum.

Yeni bir umutla yeni yılınızı kutluyorum.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfalı vekil Sürücü'den meclise kanun teklifi: Mayınlı araziler topraksız köylüye dağıtılsın

Urfalı vekil Sürücü'den meclise kanun teklifi: Mayınlı araziler topraksız köylüye dağıtılsın

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık