Ana Sayfa Siyaset CHP’li Aydınlık’ın Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

CHP’li Aydınlık’ın Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa 1. Sıra milletvekili adayı Aziz Aydınlık, Suruç İlçesinde esnafı ve vatandaşları ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2018 Cuma 01:33
CHP’li Aydınlık’ın Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

Şanlıurfa Suruç’ta seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve halkı ziyaret ederek onların sorunlarını ve taleplerini dinleyen CHP Şanlıurfa milletvekili adayı Aziz Aydınlık: ” Esnafın sıkıntısını yakından biliyorum. Alışveriş kültüründe canlılık yok denecek kadar az. İnsanlar çek senet ’ini ödeyemez hale gelmiş. Bu sıkıntıların çözüm yeri Türkiye Büyük Millet Meclisi. Sorun belli Sorumlular belli. Bende esnaflıktan gelen birisiyim. Piyasaların durumu malum herkesin durumu ortada. Bizler bu sıkıntıları bilerek ve çözüm önerilerimizi hazırlayarak bu yola girdik. Esnaf kardeşlerimizden ve vatandaşlarımızdan destek istedik ve bu desteklerini boşa çıkartmayacağımızı da buradan bildiriyorum.” Dedi.
ESNAFTAN TAM DESTEK
“Bizim sıkıntılarımızı iyi bilen bir milletvekili adayımız var. Bu sıkıntıları yine bizler gibi eski bir esnaf olan Vekil Adayının çözüm bulacağına inanıyoruz. Bu nedenle bizler 24 Haziran’daki seçimlerde Aziz Aydınlık’a destek vereceğiz.”l

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık