Ana Sayfa Yerel Canbeyli'den Regaib kandili Mesajı

Canbeyli'den Regaib kandili Mesajı

Şanlıurfa Büyükşehir belediye meclis üyesi ve İş adamı Cihan Canbeyli,Regaib kandili dolaysıyla bir mesaj yayınladı

Giriş Tarihi: 17 Şubat 2021 Çarşamba 20:32
Canbeyli'den Regaib kandili Mesajı

Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Cihan Canbeyli , birliğe, beraberliğe, kardeşliğe ve dayanışmaya en çok muhtaç olduğumuz bu günlerde kandillerin ve mübarek günlerin öneminin büyük olduğunu söyledi.

Canbeyi "Bu mübarek gece ve onu izleyen aylar yanlış ve kusurlardan dönmeye vesiledir. Gönül dünyamızı kin ve düşmanlık gibi kötü duygulardan temizlememiz gerek" dedi.

Regaip Kandili'nin Müslümanlara Allah'ın rahmetinin bol verildiği, yapılan dua ve ibadetlerin kabul edildiği gece olduğunu hatırlatan Canbeyli, "Aramızdaki dargınlıkları ve küskünlükleri kaldıralım. Birbirimize sevgi ve saygı ile yaklaşalım. Etrafımızı saran düşmanlıklara karşı birlik ve beraberlik içinde olalım. 'Birliğe, beraberliğe, kardeşliğe ve dayanışmaya en çok muhtaç olduğumuz bu günlerde kandillerin ve mübarek günlerin önemi büyüktür" diye konuştu.

 "Bu vesile ile aramızdaki çekişmelerin kaldırılmasına, hoşgörü ortamının kurulmasına, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerin yaygınlaşmasına çaba göstermeliyiz. Bu düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın Regaip Kandili'ni en içten dileklerimle kutlar, insanlığa huzur, barış ve hayırlar getirmesini temenni ederim" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Ayşe Çakmak’tan Başkan Fatma Şahin’e iade-i ziyaret

Başkan Ayşe Çakmak’tan Başkan Fatma Şahin’e iade-i ziyaret

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık