Ana Sayfa Yerel Bereket'ten Yeni Yıl Mesajı

Bereket'ten Yeni Yıl Mesajı

İş İnsanı İsmail Bereket, yeni yıl dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 31 Aralık 2020 Perşembe 11:51
Bereket'ten Yeni Yıl Mesajı

Acısıyla tatlısıyla, hüznüyle coşkusuyla bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentilerle yeni bir yıla giriyoruz. 2021 yılının sorunların çözüldüğü, huzur ve güven ortamının sağlandığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği daha iyi yaşam koşullarına ulaşıldığı bir yıl olmasını diliyorum.


Her yeni yıl geleceğe umutla bakmak, yarınlardan umut verici şeyler beklemek, ancak dünden de ders almak gerekmektedir. 2020 yılında kimlerin yanlış yapıp yapmadığını, kimlerin kırılıp kırılmadığını iyi idrak etmeli ve asla unutmamalıyız. Hataların neresinden dönülür ise kardır. Fiziki ve maddi şeylerle değil vicdanen uygun olan şeyleri yapıp aynı hatalar tekrar edilmemelidir. Herkes bu geride bırakılan bir yılın muhasebesini yapmalıdır. Yeni bir yıla girerken herkes tarafından cüzdan muhasebesi değil, vicdan muhasebesi yapılmalıdır. Daha iyi ve daha güzeli var iken mevcutlarla oyalanılmamalıdır.

2020 yılında yaşanan üzücü ve yıpratıcı olayların 2021 yılında tekrar etmemesi vatandaşlarımızın gelecek kaygısı taşımadan yaşamlarını sürdürmeleri mutlu ve huzurlu bir ortam geçirmeleri, gerek iç huzurun gerek dünya barışının oluşturulduğu, ekonomik sıkıntıların bertaraf edildiği bir yılın yaşanması temennisiyle tüm hemşerilerimizin, yeni yılını kutluyorum”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa Valisi Erin'den deprem açıklaması: Olumsuz durum bulunmamaktadır

Şanlıurfa Valisi Erin'den deprem açıklaması: Olumsuz durum bulunmamaktadır

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık