Ana Sayfa Siyaset Benek’ten Diğer Adaylara Çağrı

Benek’ten Diğer Adaylara Çağrı

“Gelin Haliliye’yi Konuşalım”

Giriş Tarihi: 11 Mart 2014 Salı 20:26
Benek’ten Diğer Adaylara Çağrı

 

BDP Haliliye Belediye Eş Başkan Adayı Bekir Benek dün akşam Kanal Urfa Ekranlarında Yayınlanan Yüz Yüze Siyasette Ferhat Özer’in konuğu oldu. Projelerinden ve seçim çalışmalarından bahseden NDP Haliliye Belediye EŞ Başkan Adayı Benek, programın sonunda diğer siyasi partilerin Haliliye belediye başkan adaylarına çağrıda bulunarak, “gelin bir programda Haliliye’nin sorunlarını konuşalım” dedi.

Yerel seçimlere çok az bir süre kala Şanlıurfa’da siyasi arenada hareketlilik de artıyor. Birbiri ardından televizyon programlarına katılan adaylar projelerini açıklıyor seçim çalışmaları konusunda bilgi veriyorlar.

Bu çerçevede dün akşam Kanal Urfa Ekranlarında yayımlanan Yüz Yüze Siyaset’e konuk olan BDP Haliliye Belediye Eş Başkan Adayı Bekir Benek, seçim çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra diğer siyasi partilerin Haliliye Adaylarına çağrıda bulundu.

Haliliye’de sorunlara çözüm bulacak projeleri olduğunu belirten Benek, “30 Mart’ta Urfalı dahası Haliliyeli vatandaşlarımız değişimden yana oy kullanacaktır ve o köhnemiş zihniyete cevap verecekler” dedi.

Programın kapanışında Siyasi partilerin Haliliye adaylarına açık çağrıda bulunan BDP Haliliye Belediye EŞ Başkan Adayı Bekir Benek, “Gelsinler burada medeni bir şekilde Urfa’ya ve Haliliye’ye ilişkin sorunlarımızı tartışalım.” Dedi.

Benek, daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü; “Dikkat ediyoruz ciddi temelde Urfa’nın vizyonel anlamda ciddi bir tanıtım ve paylaşımları yok. Tüm adaylarına çağrımdır. Herhangi, bir televizyonda canlı yayınlanacak kanaat önderlerinin de katılabileceği bir programda Haliliye’nin mevcut sorunlarını halkımızın önünde tartışalım. Halkımız da o anlamda projeleri görsün. Çünkü biz bu konuda muzdaribiz. Yani Urfa’da sayın Erdoğan mı seçime girecek yoksa yereller mi aday bu konuda halkımız da şaşkın. Gelsinler burada medeni bir şekilde Urfa’ya ve Haliliye’ye ilişkin sorunlarımızı tartışalım.”

 

 

{d=
BENEKTEN ADAYLARA CAGRI paylaşan: dm_51ee4bf3212ac
}

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan YILDIZ, İlçe Başkanlarıyla Görüştü

Başkan YILDIZ, İlçe Başkanlarıyla Görüştü

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık