Ana Sayfa Polemik BDP'de Cevheri'ye Teklif...

BDP'de Cevheri'ye Teklif...

Şanlıurfa'da yaklaşan yerel seçimler öncesi Ak Parti cephesinin Büyükşehir Belediye Başkan Adayını açıklaması sonra merakla beklenen bir diğer parti adayı ise Barış ve Demokrasi Partisi. Şanlıurfa kamuoyunda bu akşam dedikodulara sebep olan bir isim daha BDP'nin büyükşehir adayı olacağı iddia edildi.

Giriş Tarihi: 28 Aralık 2013 Cumartesi 17:24
BDP'de Cevheri'ye Teklif...

Son günlerde Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'in ismin Şanlıurfa kamuoyunda geçmesi bir çok kesimi umutlandırırken, aday olup olmayacağı konusu merakla bekleniyor. Parti tarafından açıklanması beklenilen Baydemir isminin yanı sıra bu akşam Şanlıurfa'da bir ismin daha parti içerisinde gündeme alınıp görüşüldüğü ileri sürüldü.

BDP'de Cevheri ile görüştü mü?

Barış ve Demokrasi Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı arayışlarını sürdürürken Osman Baydemir'in günlerdir gündemde kalması Şanlıurfa'da seçimin kızışacağının belirtilerini verdi fakat, Osman Baydemir'in Şanlıurfa'ya sıcak bakmaması parti içerisinde yöneticilerin bir başka ismin üzerinde çalışmaya başladıkları öğrenildi. Bu isim ise eski Urfa milletvekili Sebahattin Cevheri.

Şanlıurfa'da her geçen gün yaklaşan seçim heyecanı sıra gecelerine damgasını vuruyor. Birçok siyasetçinin ve bürokratın bir araya gelerek deyim yerindeyse dedikodu yaptığı sıra gecelerinde, Barış ve Demokrasi Partisi Şanlıurfa büyükşehir Belediye Başkan adayının Sebahattin Cevheri olduğu konuşuldu. BDP cephesinde Şanlıurfa Büyükşehir adayı arayışına şimdi Baydemir'e Cevheri ismide eklendi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa’da eşini ve kayınpederini öldüren katil zanlısı yakalandı

Urfa’da eşini ve kayınpederini öldüren katil zanlısı yakalandı

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık