Ana Sayfa Spor Başkan Yetim’den Başkan Adaylarına Gönderme

Başkan Yetim’den Başkan Adaylarına Gönderme

(Ruha Haber Ajansı/RHA)-Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim, bugün yapılması planlanan Şanlıurfaspor olağan kongresinin salt çoğunluğunun sağlanamaması üzerine ertelenen kongre ile ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.Başkan Emin Yetim biz buradayız.Aday olanlar nerede diyerek Başkan adaylarına göndermelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2018 Pazar 17:41
Başkan Yetim’den Başkan Adaylarına Gönderme

Başkan Yetim, Şanlıurfaspor kongresi için bugün bir araya geldiklerini belirterek, şunları kaydetti; “Bugün bu salonda üzücü bir tablo ile karşılaştık, salt çoğunluk sağlanamadığından dolayı kongremiz ertelendi. Keşke bugün başkan adaylarının da katılımıyla çoğunluğu sağlayarak kongremizi yapabilseydik, çünkü hem transferler hem de kamuoyu açısından daha iyi olurdu. Çoğunluk sağlanamadığı için Kongre 17 Haziran yani Bayramın 3’üncü gününe ertelendi.Bugün bu salona gelerek Kongremize katılım gösteren arkadaşlarımızın hepsine teşekkür ediyoruz. Bir daha ki kongrede inşallah aday sayısı da fazla olur, Pazar günü yapılacak kongreye tüm delegelerimizi bekliyoruz. Ayrıca bu kongrede başka aday olmak isteyen arkadaşlarımızı da görmek istiyoruz. Şanlıurfaspor için iyi bir yarış olur.”ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
 • yorum2018-06-11 12:06:20Urfaliyam

  Yazıklar olsun bu bu hallerimize Urfa spor gibi marka olan takımız düştüğü hallere bakın nerde benim diyen kişiler nerde benimdiyen müsvedde vekiller nerde benim diyen belediye başkanları nerdeeeeeeee

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karaköprü Belediyespor 3 Puana Kilitlendi

Karaköprü Belediyespor 3 Puana Kilitlendi

Kurumsal

İçerik

  Gündem

  Siyaset

  Teknoloji

  Yukarı Çık