Ana Sayfa Yerel Başkan Turan'dan Yeni Yıl Mesajı

Başkan Turan'dan Yeni Yıl Mesajı

Zahireciler odası başkanı Ferudun Turan, Yeni yıl dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 31 Aralık 2020 Perşembe 12:15
Başkan Turan'dan Yeni Yıl Mesajı

Malum 2020 yılı bitiyor ve yeni bir yıl başlıyor. Yeni yıla girerken herkes kendince farklı bir şekilde yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. Önemli ve kalıcı olan ise tamamlanan yılın muhasebesini yapmak, gelecek yıl için ise hedeflerini ortaya koymaktır.

2020 yılı hatasıyla sevabıyla, acısıyla tatlısıyla, elemiyle sevinciyle, iyisiyle kötüsüyle geride kaldı. 2021 yılına ise ümitle, sevinçle, maddi ve manevi sahada daha ilerilere gidebilmenin heyecanı ile buna ait plan ve programlarla gireceğiz. Dünyamızda cereyan eden olayların menfi yönüne bakıp ümitsiz olmayacak ve karamsarlığa kapılmayacağız.

Meşhur bir söz vardır. “Güzel gören güzel düşünür. Güzel düşünen hayatından lezzet alır.” Geçen yılın güzel taraflarını ortaya koyup bunları takdir etmek gerekir. Elbette hataları ve yanlışları da ortaya koyup bir daha aynı hatalara düşmemek için ders almak gerekiyor.

Ömrümüz bir sermayedir. Bir yılın hesabını yapıp sonraki yıla yeni planlarla girmemiz bu ömür sermayesini verimli kullanmamız içindir.

Sonradan bizi pişman edecek ve keşke dedirtecek işlerden sakınmalıyız. Verilen ömür sermayesi sadece bu dünya için değildir. Bunu da unutmamak gerekir.
Bu duygularla miladi 2021 yılınızı tebrik eder, sizlere, ailenize, milletimize ve tüm insanlığa hayırlı olmasını ve 2021 yılının barış, adalet ve kardeşlik yılı olmasını temenni ederim..!

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa Valisi Erin'den deprem açıklaması: Olumsuz durum bulunmamaktadır

Şanlıurfa Valisi Erin'den deprem açıklaması: Olumsuz durum bulunmamaktadır

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık