Ana Sayfa Siyaset Başkan Resul Yılmaz, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Başkan Resul Yılmaz, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Başkan Resul Yılmaz: “24 Haziran seçimleri çok önemli”

Giriş Tarihi: 8 Haziran 2018 Cuma 01:08
Başkan Resul Yılmaz, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesi vatandaş ziyaretlerinin yanı sıra esnaf gezilerini aralıksız sürdürüyor.

Sabahın ilk ışıklarıyla vatandaş ziyaretlerinin yanı sıra esnaf gezilerine devam eden Belediye Başkanı Resul Yılmaz, Esmerçayı Mahallesi esnafının ardından Şair İbrahim Rafet Mahallesi esnaflarını gezdi.

Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Resul Yılmaz, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak, destek istedi.

Esnaf ve vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sahip çıkmalarını isteyen Başkan Yılmaz, güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye vurgusu yaptı. Türkiye’nin zor dönemlerden geçtiğini ve sahip çıkılması gerektiğini belirten Yılmaz, “İstikrar için, ekonomi için birlik olmak için Cumhurbaşkanımız ve AK Partimize destek olmamız gerekiyor. Güçlü bir Cumhurbaşkanı ve güçlü bir meclis ile daha güzel günler göreceğiz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın desteklenmesinin yanında mecliste de güçlü olabilmesi için mutlaka AK Parti’nin de desteklenmesi gerektiğinin altını çizen Yılmaz, “2 ayağından biri kırık olan bir insanın sağlıklı yürümesi düşünülemez. 24 Haziran seçimleri de buna benziyor, her ikisinin de güçlü olması gerekiyor.” diye konuştu.

Başkan Yılmaz’a destek sözü veren esnaflar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini dile getirdi.

Esnaf ve vatandaş ziyaretleri sırasında Başkan Yılmaz’a, Belediye Başkan Vekili Hamdi Hatipoğlu eşlik etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık