Ana Sayfa Yerel BAŞKAN ÇİFTÇİ, AŞEVİNDE YEMEK DAĞITTI

BAŞKAN ÇİFTÇİ, AŞEVİNDE YEMEK DAĞITTI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Gönüllü Kuruluşlar Aşevi´ne giderek yemek dağıtımına katıldı. Tüm hayırseverlere seslenen Başkan Çiftçi, hayırseverleri yardım yapmaya davet etti.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2018 Perşembe 04:39
BAŞKAN ÇİFTÇİ, AŞEVİNDE YEMEK DAĞITTI

1993 yılından bu yana kent merkezindeki dar gelirli ailelere yönelik kuru gıda, giyecek ve sıcak yemek yardımında bulunan Şanlıurfa Gönüllü Kuruluşlar Aşevi'ni ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Nihat Çiftçi, Aşevi sorumluları Abdülaziz Kutluay ve Ali Topal ile birlikte dev kazanların başına geçerek vatandaşlara yemek dağıtımı gerçekleştirdi.

 

BAŞKAN ÇİFTÇİ: "AŞEVİ İÇİN GEREKLİ DESTEKLERİ VERİYORUZ"

 

Yıllardır Fakir ve fukaraya sıcak ekmek buluşturmak adına çok güzel çalışmalara imza atıldığını belirten Başkan Nihat Çiftçi, Aşevi sorumlularını tebrik etti.

 

Burada bir konuşma yapan Başkan Nihat Çiftçi, "Bu gün Aşevini ziyaret ederek dar gelirli kardeşlerimizle bir araya geldik. Bizlerde bu fakirlerin evlerine giden ekmekte bir nebze katkımızın olmasın için de sürekli aş evimizi ziyaret ederek gerekli destekleri sağlıyoruz. Bu güzel ve önemli hizmetten dolayı emeği geçenleri tebrik ediyor ve kutluyorum. Hayırda bulunan tüm hayırseverlerinden Allah razı olsun" dedi.

 

Aşevi sorumlusu Ali Topal ise, "Yönetim kurulumuz ve yemek alan kardeşlerimiz adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi'ye teşekkür ediyorum. Bizim her zaman yanımızda olan ve her alanda yardımcı olan Başkan Nihat Çiftçi'ye teşekkür ediyoruz. Geçen yıl olan gıda ve ekmek sıkıntımızı vardı ve sağolsun destekleri ile bunları giderdik, aynı zamanlar bizleri ziyaretlerinden dolayı çalışmalarımıza katkılarından dolayı onore olduğumuzu belirtmek istiyorum" dedi.

 

Aşevi Sorumlusu Abdülaziz Kutluay'da, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi'yi burada gördükçe moralimiz düzeliyor, biliyoruz ki her zaman arkamızda duran ve bizlere destek veren bir Belediye Başkanımız var. Sağolsunlar sıkıntılarımızı belirtme noktasında sohbetlerde bulunduk Başkanımıza teşekkür ediyoruz" dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz SON DAKİKA.. Hafta Sonu Kısıtlama 3 güne çıkarıldı

SON DAKİKA.. Hafta Sonu Kısıtlama 3 güne çıkarıldı

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık