Ana Sayfa Siyaset BAŞKAN ÇİFTÇİ, 5 YILLINI ANLATTI

BAŞKAN ÇİFTÇİ, 5 YILLINI ANLATTI

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, seçim çalışmaları kapsamında Güzelşehir semtindeki vatandaşların düzenlediği toplantıya katıldı.

Giriş Tarihi: 5 Mart 2014 Çarşamba 18:06
BAŞKAN ÇİFTÇİ, 5 YILLINI ANLATTI

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, seçim çalışmaları kapsamında Güzelşehir semtindeki vatandaşların düzenlediği toplantıya katıldı.

 

BAŞKAN ÇİFTÇİ, “BİZLER, BÜYÜK USTANIN ÇIRAKLARI OLARAK ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ”

 

Karaköprü’de gidilmedik ev, sokak, köy, mahalle, esnaf bırakmayan ve halkın teveccühünü, sevgisini kazanan AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, Güzelşehir semtindeki vatandaşların organize ettiği toplantıya katılarak 5 yıl boyunca yapılan hizmetler sayesinde Karaköprü’nün altın çağı yaşadığını belirtti. Başkan Çiftçi, “Bizler, büyük ustanın çırakları olarak elimizden geleni yapıyoruz.

 

5 yıl içerisinde iyi işler yaptık. Başta, Karaköprü’de 8 km’lik bir dere ıslah projesi olan Akpınar Dere Islah Projesini gerçekleştirdik. 350 dönümlük bir yeşil alana sahip bu proje Şanlıurfa’nın en büyük projesidir. 5 yılımız çalışarak dolu dolu geçti” dedi. Daha sonra davet edilen ev ziyaretlerini sürdüren Başkan Çiftçi, çiçeklerle karşılanarak misafir edildi.

 

 

 

BAŞKAN ÇİFTÇİ’YE DESTEKLER DEVAM EDİYOR

 

 

 

 

 

 

Şanlıurfa eski Milletvekili ve Belediye Başkanı İbrahim Halil Çelik, AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi’yi ziyaret ederek destek verdi.

 

 

 

 

 

 

Yılların deneyimli siyasetçisi olan Şanlıurfa eski Milletvekili ve Belediye Başkanı İbrahim Halil Çelik, AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi’yi ziyaret ederek herkesin destek vermesi gerektiğini belirterek şunları söyledi; “Karaköprü hakikaten Şanlıurfa’nın en gelişen ve gecekondusu olmayan tek ilçemizdir. Sizler 27 gün sonra seçmek için sandık başına gideceksiniz. Nihat kardeşimizin de yaptığı hizmetleri ikinci kez taçlandırarak bir kez daha ona 5 yıllığına hizmet yapma görevini vereceğinize yürekten inanıyorum” dedi.

 

 

 

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, ise yaptığı konuşmada; “Bizler bu süreci insanlara iyi anlatırsak Türkiye için Sayın Başbakanımız için Karaköprü için ne anlama geldiğini ifade edersek ben inanıyorum ki insanlar sandıkları patlatacaklardır. Bizler halkımızın hizmetkârıyız zaten 5 yıldır aynı tempo ile durmadan çalışıyoruz. 5 yılda bir Belde Belediyesi bütçesi ve imkanı ile çok büyük işler yaptık” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa DEVA Partisi'nden 'Kadına Şiddet Açıklaması'

Urfa DEVA Partisi'nden 'Kadına Şiddet Açıklaması'

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık