Ana Sayfa Gündem Başkan Canpolat: Üç Aylar’ın İslam Alemine Rahmet Getirmesini Dilerim

Başkan Canpolat: Üç Aylar’ın İslam Alemine Rahmet Getirmesini Dilerim

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, mübarek Üç Aylar dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Üç Aylar’ın, heyecanı ve duygusuyla, varıyla ve yokuyla yaşayacak olan İslam alemine hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ederim” ifadelerini kullandı.

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2021 Cuma 15:39
Başkan Canpolat: Üç Aylar’ın İslam Alemine Rahmet Getirmesini Dilerim

Başkan Mehmet Canpolat, “Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı Üç Aylar’ın eşiğindeyiz” sözleriyle yayımladığı mesajında, şunları kaydetti:

“Bu müstesna zaman dilimi olan Üç Aylar’ın, heyecanı ve duygusuyla, varıyla ve yokuyla yaşayacak olan İslam alemine hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz eder; insanlığın her türlü doğal ve suni felaketlerden korunması ve bütün insanlık için hayırlar getiren bir başlangıç olmasını dilerim. Regaib Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile maneviyatın zirvesinde nihayete erecek olan Üç Aylar’ın, ailelerimize, şehrimize, ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa rahmet, bereket ve mağfiret getirmesini dilerim. ‘Kendi nefsi için isteyenlerin kardeşleri için de isteyen’ diğerkâmlar olarak idrak etmemiz gereken bir mana iklimindeyiz. Bu vesileyle, Haliliye Belediyesi olarak Üç Aylar’da hareket noktamızı “iyilik” olarak belirledik. İyiliğin herkesi iyi edeceğinden, herkese iyi geleceğinden hareketle de Regaib Kandili ile başlayarak; İhsanda, sulh ve selamette rağbet edenlere, cömertlik ve yardımseverlikte rağbet edenlere, küçük, büyük demeden bir iyilik için elinden geleni ardına koymayanlara, İslam alemi ve tüm insanlığa, Üç Aylar’ımız ve Regaib Kandili’miz, iyilikle, kutlu ve mübarek olsun. Rekabetimiz iyilik, rağbetimiz iyilik olsun.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Vali Erin, Barış Pınarının İhtiyaçlarını Değerlendirdi

Vali Erin, Barış Pınarının İhtiyaçlarını Değerlendirdi

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık