Ana Sayfa Yerel Başkan Aslan'dan Yeni Yıl Mesajı

Başkan Aslan'dan Yeni Yıl Mesajı

Şiracılar ve Kuruyemişçiler odası başkanı Ahmet Aslan, yeni yıl dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 31 Aralık 2020 Perşembe 14:44
Başkan Aslan'dan Yeni Yıl Mesajı

Acı ve tatlı olayları ve, mutluluk veren anlarıyla bir yılın daha geride bırakıldığını, umutların korunarak huzur içinde yeni bir yıla girmenin coşkusunun yaşıyoruz.

"Yeni umutlarla karşıladığımız 2021 yılının, milletimiz için başarılı ve beklentilerin karşılandığı bir yıl olması hepimizin dileğidir. Türk milleti, dayanışma içinde güçlükleri aşmış, çağdaşlaşma yolunda yılmadan çaba göstermiş, Türkiye Cumhuriyeti'ni bugünkü düzeyine ulaştırmıştır.

Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe ilişkin kaygılarını en aza indirebilmek, onlara daha güzel yarınlar bırakabilmek, yeniliklere açık, gurur duyacağımız aydınlık bir ülke durumuna gelebilmek için hepimize büyük sorumluluk düşmektedir.

Yaşadığımız bu günlerde kardeşliğe birlik ve beraberliğe olan ihtiyacımız her zamankinden daha fazladır.

Umudumuzu, kararlılığımızı ve güvenimizi hiçbir zaman yitirmeden, devlet ve millet işbirliğiyle ülkemizin gelişmesi mutlu ve daha müreffeh yarınlara ulaşması için çok çaba göstereceğiz.

İmanın, gayenin, acının, vicdanın bir olduğu kardeş toplumuna nifak sokmak isteyenlere, kaos oluşturarak mili birlik ve beraberliğimizi parçalamaya çalışanlara, milli iradeyi mahkum etmek için oyunlar oynayanlara müsaade etmeyeceğiz.

Hizmet yolunda yönümüzün her daim doğruluk, ufkumuzun aydınlık, yolumuzun açık olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, 2021' yılının herkese başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum" 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Ekinci Yaptıklarımız yapacağımızın Teminatıdır

Başkan Ekinci Yaptıklarımız yapacağımızın Teminatıdır

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık