Ana Sayfa Gündem Başkan Aksoy Kırsal Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Başkan Aksoy Kırsal Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Giriş Tarihi: 5 Şubat 2021 Cuma 16:55
Başkan Aksoy Kırsal Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Rutin belediyecilik çalışmalarının yanında sosyal belediyecilik faaliyetleriyle de farklılık oluşturan Bozova belediye Başkanı Suphi Aksoy her fırsatta vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Aksoy, Cuma namazını kırsal mahallerde eda edip mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri ile bir araya geliyor.

Başkan Aksoy bu hafta ki Cuma namazını mülkören mahallesi oldu. Cuma namazı ardından vatandaşların ve mahallenin istek ve taleplerini yerinde dinledi. Hizmet bayrağını devraldığı günden bu yana hem merkez hem ise kırsal mahallerde güzel hizmetlere imza atmaya devam ediyor.


Başkan Suphi Aksoy yaptığı açıklamada ‘’ Her fırsatta olduğu gibi merkez ve kırsal mahallelerimizde ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bu Cuma Mülkören mahallemizde Cuma namazımızı kıldıktan sonra mahalle muhtarımız ve mahalle sakinlerimiz ile bir araya gelerek vatandaşlarımızın talep ve isteklerini yerinde dinleyerek çözüme kavuşturmaya var gücümüzle çalışıyoruz.

Görev süremiz içerisinde güzel hizmetleri ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz’’ dedi. Öte yandan mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri ziyaretlerinden dolayı başkan Aksoy’a teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Baydilli Ve Milletvekili Cevheri'den Kırsalda İnceleme

Başkan Baydilli Ve Milletvekili Cevheri'den Kırsalda İnceleme

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık