Ana Sayfa Siyaset Bakan Taner Yıldız Karaköprü'de

Bakan Taner Yıldız Karaköprü'de

Partisinin seçim çalışmaları kapsamında Mardin’den Şanlıurfa’ya gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Karaköprü İlçesine gelerek AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi’nin seçim bürosunu ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 9 Mart 2014 Pazar 23:50
Bakan Taner Yıldız Karaköprü'de

MİLLETVEKİLİ ÖNEN VE BAŞKAN ÇİFTÇİ KÖYLERDE


Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili A.kadir Emin Önen ve AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Faruk Badıllı ile birlikte Karaköprü’deki esnafları ziyaret ederek esnafın oldukça sıcak ilgisi ile karşılaştılar.  Daha sonra gelen davetler üzerine Karaköprü İlçesine bağlı olan köylere giderek AK Parti Hükümetini ve AK Belediyeciliği anlatarak 2014 yerel seçiminin çok farklı bir anlamı olduğunu anlatan Milletvekili Önen ve Başkan Çiftçi, AK Partinin, AK Belediyeleri sayesinde köylere yapılacak yatırımlar ile artık kırsal alanların sorunlarının biteceğini belirttiler.


BAKAN TANER YILDIZ’A BÜYÜK KARŞILAMA


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, AK Parti Karaköprü seçim bürosu ziyareti sırasında büyük kalabalık tarafından karşılanarak adeta bağrılarına bastılar.


Alkışlar arasında seçim bürosuna ilerleyen Bakan Taner Yıldız’a AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyüpoğlu, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili A.kadir Emin Önen, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkerim Gök ve AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi eşlik ettiler. Bakan Taner Yıldız, Karaköprü’lülere hitaben yaptığı konuşmada; “30 Mart’ta bir seçime giriyoruz, hepinizin malumu ve tek tek kapı kapı uğraşan çalışan siz değerli gönüldaşlarımız ile beraber seçime giriyoruz.


Değerli kardeşlerim değerli gönüldaşlarım bizlere dediler ki 03 Mart 2003 teskeresini atlalatamazsınız atlattık, Enflasyon canavarını yenemezsiniz dediler yendik, Faiz oranlarını düşüremezseniz dediler düşürdük, borçlanma oranları düşmez dediler düşürdük, yatırım yapacak paranız yok dediler hamd olsun bulduk yatırımları Edirne’den Kars’a Sinop’tan Hayat’a kadar bu yatırımları yaptık yapmaya da devam edeceğiz. Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şimdiye kadar görmediği bir mitingi kendisine sunmuş olacağız. Önceki gün Şanlıurfa’ya geleceğimiz söyleyince dedi ki; “Benim en kalbi muhabbetlerimi, selamlarımı Şanlıurfa’ya iletin bende inşallah geleceğim” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Babacan: ‘Esnaf can derdinde, Saray vergi peşinde’

Babacan: ‘Esnaf can derdinde, Saray vergi peşinde’

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık