Ana Sayfa Siyaset Bakan Fakıbaba, Çalışma Takım Halindedir, Takım Olmazsa Başarı Olmaz

Bakan Fakıbaba, Çalışma Takım Halindedir, Takım Olmazsa Başarı Olmaz

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ile birlikte Eyyübiye Belediyesi tarafından yapılan Kitap Otağını gezip incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2018 Cuma 01:41
Bakan Fakıbaba, Çalışma Takım Halindedir, Takım Olmazsa Başarı Olmaz

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Eyyübiye İlçe Teşkilatıyla istişare toplantısına katıldı. 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimleri öncesi çalışma temposunu artıran Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, bir yandan ilçe ilçe dolaşırken diğer yandan teşkilat mensuplarıyla da sık sık bir araya geliyor.

Bakan Fakıbaba Eyyübiye Belediyesi tarafından yapılan ve kısa bir süre açılışı yapılacak olan Kitap Otağında bir araya geldi. AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve teşkilat üyeleri katıldığı istişare toplantısı sonrası Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ile birlikte Kitap Otağı gezen ve incelemelerde bulunan Bakan Fakıbaba hayranlığını dile getirip Başkan Ekinci’ye teşekkür etti.

 

 

Teşkilatlanmalarda takım çalışmalarının önemine değinen Bakan Fakıbaba," Çalışma takım halindedir, Takım olmazsa başarı olmaz o yüzden tüm teşkilatım benim ailemdir. Bizler Şanlıurfa'da 500 Bin üzerinde oy alacaksak Allah'ın izniyle bu teşkilatımızın çalışmaları ve desteği ile olacaktır" dedi.

 

24 Haziran seçimlerinin Türkiye'nin var olma ile yok olma arasında çok önemli bir mücadele gerçekleştireceğini altını çizen AK Aday Fakıbaba, "Yapılan tanıtım toplantısının ardından Milletvekili adayı olan arkadaşlarımız ile sahaya indik ve ziyaret ettiğimiz vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ile karşılıyoruz sağ olsunlar gittiğimiz her yerde bizleri sıcak gülümseme karşılıyorlar. Allah'ın izniyle 12 seçimde nasıl zaferle ayrıldıysak 24 haziran seçimlerinde de öce Allahın sonra teşkilatımızın çalışmaları halkımızın da desteği ile zaferle ayrılacağımıza yürekten inanıyorum. Başvuru yapan birbirinden değerli 303 aday adayımız vardı ama kısmet neticesinde 14 arkadaşımız listeye girdive bu liste Cumhurbaşkanımız tarafından bize emanet ettiği, teşkilatımıza emanet ettiği uygun gördüğü altına imza attığı samimi şekilde Şanlıurfa'mızı temsil edecek bir listedir. Mücadelesini verdiğimiz dava Recep Tayyip Erdoğan davası veya AK Parti davasından ziyade Türkiye'nin var olma ile yok olma arasında olan çok önemli bir mücadeledir. Herkesin bir hesabı varsa Allahın da bir hesabı vardır doğrular her zaman kazanacaktır, Reisimiz ve Partimiz doğrudur o yüzden bizler 24 Haziran akşamını bayram akşamı olarak ilan edebiliriz" şeklinde konuştu.

 

Başkan Yıldız, Cumhuriyet Tarihinde Şanlıurfa'ya Yapılmayan Hizmetler AK Parti Hükümeti Döneminde Yapılmıştır.

 

AK Parti hükümeti döneminde Şanlıurfa'da yapılan hizmetlere değinen AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, "Seçim kararı alındıktan sonra 13 ilçemiz ile SKM Başkanlıklarımızı hazır hale getirip seçim çalışmalarımıza başladık. AK Parti teşkilatları her an seçim olacakmış gibi tüm çalışmalarını eksiksiz yerine getirmiştir. Yapılan seçim çalışmaların ardından tüm teşkilatlar olarak liderinin emrini beklemeye başlamıştır. 24 Haziran seçimleri ülkemiz için yüzyılın seçimidir. 24 Haziran seçimi 16 Nisan vatandaşlarımızın oyu ile kabul edilen sistemin uygulanması için yapılan seçimdir. Cumhuriyet tarihinde Şanlıurfa'ya yapılmayan hizmetler AK Parti hükümeti döneminde yapılmıştır, inşallah 24 haziran seçimlerinin ardından bu hizmetler durmaksızın devam edecektir" şeklinde konuştu.

 

Ekinci, AK Parti Mensupları Bir Dava Etrafında Birleşmişlerdir.

 

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ise, "24 Haziran doğru giderken AK Kadrolar hazır durumda. AK Parti mensupları bir dava etrafında birleşmişlerdir ve Lideri Mazlum ve Mağdurun umudu sayın Cumhurbaşkanımızın göndermiş olduğu listeye sahip çıkacaklardır. AK Kadrolar durmaksızın çalışıyor ve bu çalışmada sandıklara yansıyor Yerel seçimlerde yüzde 55.6 ile seçildik ve gerçekleşen

her seçimde oylarımızı artırarak devam ettik ve Eyyübiye her zaman liderinin yanında yer alarak Cumhurbaşkanımızın en büyük destekçisi olacaktır" dedi.

 

Eyyübiye İlçe Teşkilatıyla yapılan istişare toplantısına, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç, Eyyübiye Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı, Eyyübiye Belediyesi Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve teşkilat üyeleri katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık