Ana Sayfa Yerel BAKAN FAKIBABA : “BU SEÇİM TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ BİR DÖNEMECİ”

BAKAN FAKIBABA : “BU SEÇİM TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ BİR DÖNEMECİ”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Halfeti’de tekstil fabrikası açılışına katıldı. Bakan Fakıbaba Halfeti’de esnaf ziyareti ile Muhtar ve STK’larla toplantı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2018 Pazar 01:51
BAKAN FAKIBABA : “BU SEÇİM TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ BİR DÖNEMECİ”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Fatih Aksoy, AK Parti Halfeti İlçe Başkanı Canan Onur Seyyar ve ilçe teşkilatı ile birlikte tekstil fabrikası açılışına katıldı.

 

Kurdele kesiminin ardından konuşan Bakan Fakıbaba, Halfeti’nin turizm ilçesi olma özelliğinin yanı sıra gıda ve tekstilin de merkezi olacağını söyledi. Halfeti’de işsizliği bitireceklerini söyleyen Bakan Fakıbaba açıklamasının devamında ise şu ifadeleri kullandı: “Halfeti’de işsizliği bitirdiğimiz gibi. İstihdama bağlı dışarıdan göçlerde gelecek. Bu bağlamda emeği geçen Sayın Kaymakamımıza çok değerli iş adamı Zeki Bey ve Mehmet Bey’i yürekten kutluyorum. Çok mutluyum çünkü burada benim kızlarım çalışacak istihdam sağlanacak.”

 

Bakan Fakıbaba ve beraberindekiler tekstil fabrikasının açılışından sonra Halfeti’de esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Bakan Fakıbaba, 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği için AK Parti’ye oy vermelerini istedi.

 

Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba daha sonra Halfeti merkez ve kırsal mahalle muhtarları ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi. Muhtarlardan gelen talepleri dinleyen Bakan Fakıbaba, talep ve isteklerin en kısa sürede çözüme kavuşturulacağını belirtti. Bakan Fakıbaba burada yaptığı açıklamada ise “Biz bugün Tarım Bakanlığı olarak ilk defa Halfeti’de uygulayacağımız bir üretim modeli bir köy, bu köy Türkiye’ye örnek olacak. Türkiye’de 250 yere Şanlıurfa’da 3 tane birini Halfeti’ye yapıyoruz. Organik tarıma Halfeti’de destek verdik. Bu seçim Türkiye için önemli seçim, bu seçim bir Recep Tayyip Erdoğan seçimi değil, bu seçim AK Parti seçimi değil, bu seçim Ahmet Eşref Fakıbaba seçimi değil. Türkiye’nin önemli bir dönemeçten geçtiği bir yol ayrımı seçimi. Ben bu bağlamda çok samimi olarak bakın Dolar’da ne oldu da Dolar böyle yükseldi? Emin olun bu bir ekonomik darbe. Bizler 24 Haziran akşamı Allah’ın sayesinde sizlerin sayesinde oylarımız artarak çıktığında doların seviyesi hemen 4 liraya düşecektir. Çünkü bunu da başaramayacaklar” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz SON DAKİKA.. Hafta Sonu Kısıtlama 3 güne çıkarıldı

SON DAKİKA.. Hafta Sonu Kısıtlama 3 güne çıkarıldı

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık