Ana Sayfa Siyaset Bakan Çelik ve Güvenç Bozova’da;

Bakan Çelik ve Güvenç Bozova’da;

“AK Partinin 76 milyonun partisidir

Giriş Tarihi: 2 Mart 2014 Pazar 02:28
Bakan Çelik ve Güvenç Bozova’da;

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç, beraberindeki AK Parti İl Başkanı Av.Yusuf Eğilmez, İl Yönetim Kurulu üyesi M.Uryan Arusoğlu ve Gürkan Billurcu, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Yaşar, Bozova Belediye Başkanı ve Başkan adayı Hasan Arusoğlu, İlçe Gençlik kolları üyesi Sedat Ertürk ile seçim çalışmaları kapsamında Bozova İlçesinde AK Parti Seçim Bürosunun açılışını gerçekleştirerek, meydanda toplanan kalabalığa seslendiler. Bakan Çelik, AK Partinin 76 milyonun partisi olduğunu söyledi.


İlk olarak esnafla bir araya gelen Bakan Çelik ve Başkan adayı Güvenç, vatandaşları ve esnafı selamlayarak, görüş ve önerilerini dinlediler.


Daha sonra miting alanına geçen Bakan Çelik ve beraberindekiler, alanda toplanan kalabalığı selamlayarak, coşkulu kalabalığın tezahüratlarıyla ve alkışlarıyla karşılandılar.


Sorunlarınızı tespit edip onlara çözüm üreteceğiz


Meydanda toplanan ve bayanlarında yoğun katılım gösterdiği kalabalığa seslenen Bakan Çelik,  “2011 seçimlerinde nasıl sorunları yerinde tespit edip çalışmalarımızı ona göre başlattıysak; şimdi de 5 yıllık yerel yönetimler için yine sizlerle yaşadığınız yerlerde, köyünüzde mahallenizde buluşarak, sorunlarınızı tespit edip onlara çözüm üretme gayreti içerisinde olacağız” dedi.


Ne herhangi bir bölgenin, ne iç Anadolu, ne doğu Anadolu, ne de sahillere yönelik lokal bir parti olmadıklarını söyleyen Bakan Faruk Çelik, AK Partinin 76 milyonun partisi olduğunun altını çizerek, “Bizi çekemiyorlar, çekemedikleri içinde 11 senedir bize neler çektirdiler. Ama Anadolu’nun aslanı yiğit evladı, Başbakanımız başı dik bir şekilde yürümeye devam ediyor” diye konuştu.


Sizlere hizmetkârlıkla zamanımızı geçirdik


Şanlıurfa ve tüm ilçelerinin geleceğinin hayalleriyle yatıp kalktıklarını ifade eden Bakan Çelik, “Sizlere hizmetkârlıkla zamanımızı geçirdik. Allah’a hamd ediyorum bu mübarek saate tam üç senede eski parayla 8 katrilyon para aktardık Şanlıurfa’ya. Biz 1 milyon 800 bin Şanlıurfalının sofrasını da, samimiyetini de, insanlarını da gördüm, yaşadım ve kaynaştık” dedi.


Bozova’ya deniz getirmeye gerek olmadığını söyleyen Bakan Çelik, o denize gidecek güzel yollar yapacaklarını belirterek, “Bu dönemde bu yolu tamamlayacağız. Sahil projesiyle Şanlıurfa’yı ve Bozova’yı sahile taşıyacağız. Yeni dönemde vatandaş merkezli belediyecilik, vatandaşla iç içe, vatandaşın derdiyle dertlenen bir belediyecilik anlayışını Büyükşehirden Bozova’ya, Halfeti’ye ve her yere yayma gayretinde olacağız. Bu tecrübeli kadro Başbakanıyla, bakanıyla, milletvekilleriyle, tecrübeli Büyükşehir Belediye Başkanıyla ve İlçe Belediye Başkanlarıyla Allah’ın izniyle beklediğiniz bütün hizmetlere kavuşacağınızı ifade etmek isterim” şeklinde konuştu.


AK kadrolar hizmet konuşur


Meydanda toplanan kalabalık tarafından konuşmaları sık sık tezahüratlarla kesilen Celalettin Güvenç ise, “Seçimde proje konuşan, hizmet konuşan, şehirlerimizi daha yaşanabilir hale getirmek için fikir üreten elleri dolu dolu olarak karşınıza çıkan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve AK kadroları var. Biz buralarda boş laflar anlatmıyoruz, hayal satmıyoruz, yaptıklarımızı söylüyoruz. Yapacaklarımızın adını koyarak sizlere anlatıyoruz. İnanıyorum ki bu seçimde de 12 senedir olduğu gibi yine sağduyu galip gelecek, Türkiye 31 Mart sabahına Şanlıurfa ferahlayarak uyanacak” dedi.


Şanlıurfa’nın makûs talihini yeneceklerini söyleyen Celalettin Güvenç, köylerin, ilçelerin ve mahallelerin kılçık yollarını, bağlantı yollarını ve ara yollarını tamamlayacaklarını dile getirerek, “Kanalizasyon ve sudaki eksiklikleri de tamamlayacağız. En büyük şeref sizlere hizmettir” şeklinde konuştu.


AK Parti Bozova Belediye Başkan Adayı Hasan Arusoğlu ise, “Muhterem Bozovalılar sizlerin sayesinde iki dönemdir Belediye Başkanlığı yapıyorum. Çünkü benim gücüm sizlersiniz. Benim amacımda hizmettir diyorum, gücümüz millet amacımız hizmet” dedi.


 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP’li Tanal: Şanlıurfa’da acilen sahra hastanesi kurulmalıdır

CHP’li Tanal: Şanlıurfa’da acilen sahra hastanesi kurulmalıdır

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık