Ana Sayfa Gündem Bahçelievler’de fuhuş ve uyuşturucu için kullanılan günlük evler mühürlendi

Bahçelievler’de fuhuş ve uyuşturucu için kullanılan günlük evler mühürlendi

(RHA AJANS/RHA) – Bahçelievler’de günlük daire adı altında geçen ve fuhuş, uyuşturucu gibi amaçlarla kullanılan evler mühürlendi.

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2020 Salı 15:18
Bahçelievler’de fuhuş ve uyuşturucu için kullanılan günlük evler mühürlendi

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Bahçelievler Mahallesi’nde günlük kiralık ev adı altında 100 TL’ye kiralanan evler polis tarafından mühürlendi. Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Mehmet Nur Karadaş, mahallede uyuşturucu ve fuhuş gibi amaçlarla kullanılan evleri tespit ederek durumu emniyet birimlerine bildirdi.

Emniyet birimleri yaptıkları incelemede günlük kiralık ev adı altında geçen dairelerde yaptıkları incelemede evlerin farklı amaçlarla kullanıldığını tespit ederek evleri mühürledi ve sorumlular hakkında işlem yaptı.

“BİZ MAHALLEMİZDE İLK ADIMI ATARAK BU TÜR EVLERİ MÜHÜRLETTİK” Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Mehmet Nur Karadaş, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Bahçelievler mahallemizde günlük adı altında verilen daireler pislik yuvasına dönüşmeye başlamıştı. Bu evlerde fuhuştan uyuşturucuya her türlü pislik oluşmaktadır.

Biz mahallemizde ilk adımı atarak bu tür evleri mühürlettik. Bu örnek davranışımızdan dolayı gelen tebrikler için herkese teşekkürlerimi sunarım. Bu konuda her türlü baskıyı yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Bizlere bu konuda yardımcı olan tüm emniyet ve güvenlik birimlerimize de ayrıca teşekkürlerimi sunarım.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Tam Kapanma Döneminin İlk Hafta Bilançosu Açıklandı

Şanlıurfa'da Tam Kapanma Döneminin İlk Hafta Bilançosu Açıklandı

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık