Ana Sayfa Siyaset Ayhan "hodri meydan" dedi Yalçınkaya'dan yanıt gelmedi

Ayhan "hodri meydan" dedi Yalçınkaya'dan yanıt gelmedi

RHA AJANS7RHA)-Dün sosyal medya hesabından açıklama yapan Abdülhakim Ayhan, Mehmet Yalçınkaya’yı canlı yayın programına davet ederek, hem kendisine hem de Yalçınkaya’ya ait borçların açıklanmasını talep etmiş ve meydan okumuştu.

Giriş Tarihi: 28 Şubat 2021 Pazar 12:21
Ayhan

Akçakale önceki dönem Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan,Başkanlık yaptığı dönemle ilgili açıklama yaptı.Ayhan ”Sözü bilen şerefli bir siyasetçi varsa kendilerinin belirlediği bir TV programı veya sosyal medya platformunda Ayhan ve Yalçınkaya dönemi borcunu açıklayalım. Ben yüzleşmeye hazırım.'' Önceki dönem Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, “Eğer ki karşımda ağzından düşen sözü bilen şerefli bir siyasetçi varsa kendilerinin belirlediği bir TV programı veya sosyal medya platformunda Ayhan ve Yalçınkaya dönemi borcunu açıklayalım. Ben yüzleşmeye hazırım. Acaba siz 22 ayda yapılan harcamaların ve olmayan hizmetin hesabını verebilecek misiniz?” dedi. Akçakale önceki dönem Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, dün sosyal medya hesabından bir açıklama yapmıştı.Abdülhakim Ayhan, yaptığı açıklamada Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’yı canlı yayın programına davet ederek, hem kendisine hem de Yalçınkaya’ya ait borçların açıklanmasını talep etmiş ve meydan okumuştu.

GÖZLER ANKARA'YA ÇAĞRILAN YALÇINKAYA'DA

Gözler önceki dönem belediye başkanı Abdülhakim Ayhan'ın açıklamalarının ardından Ak Parti Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya'ya çevrilmişti.Ancak Yalçınkaya’dan Ayhan’ın yüzleşme çağrısına henüz bir cevap gelmezken,Ak Parti Genel Merkezine çağrılan ve Ankara'da bulunan Mehmet Yalçınkaya'nın bu çağrıya cevap verip vermeyeceği ise merak ediliyor.Kamuoyu suskunluğunu koruyan ve her defasında şeffaf belediyecilik vurgusu yapan Mehmet Yalçınkaya'dan gelecek açıklamayı merakla bekliyor.

KAMUOYU ENKAZ EDEBİYATI YAPMAAN YALÇINKAYA'DAN CEVAP BEKLİYOR

Önceki dönem Akçakale Beledye Başkanı Abdülhakim Ayhan'ın,''Mehmet Yalçınkaya’yı canlı yayın programına davet ederek, hem kendisine hem de Yalçınkaya’ya ait borçların açıklanmasını talep etmiş ve meydan okumuştu.Başkanlığı boyunca hiçbir zaman mazeretlerin arkasına sığınmadığını, hiçbir zaman enkaz edebiyatı yapmadığını her defasında ifade eden Yalçınkaya'nın önceki başkan Ayhan'ın davetine cevap verip vermeyeceği ise merakla bekliyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık