Ana Sayfa Yerel Avukat Osman Eyyüpoğlu'dan Berat Kandili Mesajı

Avukat Osman Eyyüpoğlu'dan Berat Kandili Mesajı

Avukat Osman Eyyüpoğlu,Berat kandili dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 26 Mart 2021 Cuma 13:03
Avukat Osman Eyyüpoğlu'dan Berat Kandili Mesajı

Rahmet, bereket ve bağışlama ayı olan Ramazan ayının da müjdeleyicisi Berat Kandiline erişmenin mutluluğu içerisindeyiz.

"Bu mübarek günler ve geceler hepimiz için önemli, tüm insanlık için anlamı çok büyük müstesna zaman dilimleridir. Bu mübarek günler, gönül dünyamızı bulandıran hasetlik, kin, düşmanlık gibi kötü duygulardan temizlenme arınma fırsatı sağlayan anlardır. Tüm insanlığın hoş görü ve sevgiye umut bağladığı dostluğa ve dayanışmaya ihtiyaç duyduğu bir süreç yaşamaktayız. 

Mübarek Berat Kandili vesilesiyle aramızdaki dargınlık ve küskünlükleri kaldıralım. Birbirimize sevgi ve saygıyla yaklaşalım. Etrafımızı saran düşmanlıklara karşı birlik beraberlik içinde olalım. Yüce Allah'ın bir güzellik olarak bizleri üzerinde yaşamayı nasip ettiği güzel ülkemize ve onun tüm değerlerine sahip çıkalım. Bizleri bölmeye çalışan aramıza fitne fesat sokmak isteyen şer odaklarına fırsat vermeyelim. Aramızdaki çekişmelerin kaldırılması, hoşgörü ortamının kurulması, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesi, insani ve ahlaki meziyetlerin yaygınlaşması için Yüce Allah'tan dualarımızı eksik etmeyelim.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının tüm insanların gönüllerine dolması dileğiyle; tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizin ve İslam Aleminin Berat Kandillerini tebrik eder, Hayırlara mutluluklara vesile olmasını  Yüce Allah'tan niyaz ederiz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz SON DAKİKA.. Hafta Sonu Kısıtlama 3 güne çıkarıldı

SON DAKİKA.. Hafta Sonu Kısıtlama 3 güne çıkarıldı

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık