Ana Sayfa Yerel Av.Mehmet Karavar'dan Temayül Teşekkürü

Av.Mehmet Karavar'dan Temayül Teşekkürü

(Ruha Haber Ajansı/RHA)-Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Şanlıurfa Milletvekili Aday adayı Av.Mehmet Karavar, yapılan temayül yoklamasıyla ilgili tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Giriş Tarihi: 6 Mayıs 2018 Pazar 16:32
Av.Mehmet Karavar'dan Temayül Teşekkürü

 

Karavar, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı’nın GAPTEAM konferans salonunda düzenlediği temayül yoklamasıyla ilgili olarak, “Herkes oyunu özgür ve demokratik bir şekilde kullandı. Teşkilatımız da temayüle büyük ilgi ve alaka gösterdi. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde geçen Ak Partimize yakışır bir temayül oldu” dedi

Temayül yoklamasında kendisine ilgi ve alaka gösteren teşkilat mensuplarına teşekkür eden Milletvekili aday adayı Karavar, “Temayülden çıkan sonuca saygılı olacağız. Teşkilatımız kime inandıysa ona oyunu kullandı. Şahsıma gösterilen ilgi ve alakaya çok teşekkür ediyorum. Özellikte İl Başkanımız Bahattin Yıldız’ın tarafsızlığı ve herkesi kucaklayan tutumuna; erdemli duruşuna teşekkür ediyorum. Gençlik Kollarımıza, kadın kollarımıza ve tüm teşkilatımıza teker teker teşekkür ediyorum. Artık temayülü de geride bıraktık. Biz kaldığımız yerden programlarımıza devam edeceğiz. Bu davaya gönül vermiş bir kişi olarak yılmadan usanmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu. Karavar; “Bizler bu kutsal dava için göreve talip olduk, takdir Yüce Rabbimindir. Ziyaretlerim boyunca beni son derece sıcakkanlı karşılayan, bizleri kabul eden ve en önemlisi Yeni Türkiye yolunda bende varım diyen tüm parti mensuplarımıza bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
 • yorum2018-05-06 17:40:20Mehmet nuri karavar

  Allah hayırlı eylesin yolunuz ve bahtınız açık olsun

 • yorum2018-05-06 17:03:48nedim bardakçı

  bizler yıllardı bu kutlu davada hep bir olduk hep dik olduk asla ve asla reisi bırakmadık ve bırakmayacağızda.bu kutlu davada tabiki siz değerli insanıda mecliste gürmek isteriz..

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Malatya'da iltica soruşturmasında görevden almalar başladı: Sıra Ceylanpınar'da mı?

Malatya'da iltica soruşturmasında görevden almalar başladı: Sıra Ceylanpınar'da mı?

Kurumsal

İçerik

  Gündem

  Siyaset

  Teknoloji

  Yukarı Çık