Ana Sayfa Yerel Ataş'tan Regaip Kandili Mesajı

Ataş'tan Regaip Kandili Mesajı

Harrani İnşaat yönetim kurulu başkanı Mehmet Ataş ,Regaip Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 17 Şubat 2021 Çarşamba 18:39
Ataş'tan Regaip Kandili Mesajı

"Bu aylar ve geceler, insanoğlu için belki bir daha ele geçmeyecek olan fırsat günleridir. Üç aylar, manevi dil günlerinin, Allah'ın kullarına sunduğu birer nimet olduğunu kaydeden ATAŞ, şu ifadeleri kullandı:

dünyamızın aydınlanmasına ışık tutan günlerdir. Manevi bir ticaret mevsimi olan bu ayları hakkıyla değerlendirenler, hem dünyada hem de ahiret hayatında mutlu olacaklardır. Bu bereketli aylarda Allah'ın rızasına yaklaşmak için sebepler aramalıyız. Teknoloji ve iletişimin hızla ilerlediği çağımızda bu ilerlemenin tam tersine gerilemeye başlayan manevi dünyamızı tekrar imar etmek adına ibadet ve gönül dünyamıza yeni kapılar açmalı, ibadetlerimizi de duayla taçlandırmalıyız."dedi.

"Müslümanlar için önemli gün ve gecelerin bir arada bulunduğu üç ayların başlamasını müjdeleyen Regaip Kandili’ni bugün idrak edeceğiz. Üç aylar, yüce Allah’ın rahmet ve bereketinin coştuğu aylardır. Bundan faydalanmaya çalışalım, insanlara faydalı olmaya çalışalım, çünkü “İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Hayır ve hasenat yapabilmemiz için güçlü olmamız lazım, Bu vesileyle tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizin “Regaib Kandili” mübarek olsun.’ Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'da atış poligonunda yangın! İtfaiye müdahale etti

Urfa'da atış poligonunda yangın! İtfaiye müdahale etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık