Ana Sayfa Yerel Anadolu Ateşi Urfayı ısıttı

Anadolu Ateşi Urfayı ısıttı

Milyonlarca sanatseverler tarafından büyük beğeni kazanan Anadolu Ateşi, Şanlıurfa'ya geldi.

Giriş Tarihi: 20 Aralık 2013 Cuma 13:14
Anadolu Ateşi Urfayı ısıttı

Şanlıurfalı vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşatacak olan Anadolu Ateşi, son provalarını gerçekleştirdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Anadolu Ateşi Dans Eğitmeni Kemal Gemici, "Anadolu Ateşi uzun bir aradan sonra tekrar Şanlıurfa'da. Topluluğumuz aynı anda birçok yerde gösteri yapabilmektedir. Şu anda bir grubumuz Çin'de gösteri yapmaktadır. Genel Sanat yönetmenimiz Mustafa Erdoğan da buradadır. Normalde yurt dışında turnelerde olurdu. Fakat Anadolu'yu önemsediği için Şanlıurfa'da bulunmaktadır. Şanlıurfalılar bizi sevecektir. Daha önce geldik ve büyük bir ilgiyle karşılaştık. İnşallah düzenlemiş olacağımız gösterimiz ile aynı ilgiyle tekrar karşılaşacağız" dedi.

Anadolu Ateşi Evolation grubu olarak ilk defa Şanlıurfa'ya geldiğini söyleyen Baş Dansçı Ferit Yanca Tara, "Daha önce Anadolu Ateşi olarak gelmiştik ve çok güzel ilgiyle karşılaşmıştık. Urfa için özel gösterimiz ve oyunlarımız olacaktır. Şanlıurfalı sanatseverlerimize çok güzel sürprizlerimiz olacaktır. Yaklaşık 70 kişilik grubumuzla birlikte hazırlamış olduğumuz gösterimize bütün Şanlıurfalı vatandaşlarımızı bekliyoruz. Anadolu'nun güzide danslarını bir buçuk saatlik gösteriyle sergileyeceğiz. İnşallah bizleri izlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşatırız" diye konuştu.

Baş Dansçı İllayda Arslan ise hazırlamış oldukları birbirinden güzel oyunlarla Şanlıurfalı vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşatmak istediklerini söyledi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sıra gecesi ekibi yeniden kuruldu

Sıra gecesi ekibi yeniden kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık