Ana Sayfa Siyaset Amca; Tokat atın

Amca; Tokat atın

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol’un seçim bürosu açılışına katılan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, yaptığı konuşmada, vatandaşların AK Parti’ye oy vererek, düşmanlara tokat atmalarını istedi.

Giriş Tarihi: 12 Mart 2014 Çarşamba 21:57
Amca; Tokat atın

Binici Aşiretine mensup İbrahim Felhan, Sırrın Mahallesi’nde AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol’a destek vermek amacıyla seçim bürosu açtı. Seçim bürosunun açılışına AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Seydi Eyyüpoğlu, Kasım Gülpınar, Mahmut Kaçar, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Halil Kızılelma, AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol,Kejan aşiret reisi iş adamı Ahmet Kıran ve yaklaşık 2 Bin kişi katıldı. Mitinge dönüşen büro açılışında bir konuşma yapan Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin öncekilerinden daha önemli olduğunu belirterek, “İç ve dış güçler Başbakanımıza her türlü iftirayı atıyorlar. Başbakan İsrail’den izin almadı, Amerika’dan izin almadı, bu Başbakan sizlerin tertemiz oyu ile geldi. Başbakanımız sizlerin verdiği destek ile inmez. Sizlerden rica ediyorum; İç ve dış düşmanlara sandıkta tokat atacağız. Bunun için birlik ve beraberlikle Vekillerimizle birlikte Urfa’ne ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız” dedi. Eyyüpoğlu, Haliliye Belediye başkanlığı için de Demirkol’a destek isteyerek konuşmasını tamamladı.

Milletvekili Kasım Gülpınar da, yaptığı konuşmada, kendisine başka bir partiden bir kişinin, “Arkanızda ağalar yok, beyler yok, şeyhler yok, falanca yok, filanca yok” dediğini belirterek, “Sen ne dersen de bunların hepsi bizim arkamızda. Bakın ağa da sizsiniz, bey de sizsiniz, şeyh de sizsiniz ve sultan da sizsiniz. Bundan dolayı bir sıkıntımız ve endişemiz yok” diye ifade etti.

“Halkın desteği olduğu sürece ne Sayın Başbakanımızı, ne Hükümetin nede milletvekillerinin sırtı bu memlekette yere gelmez” Diyen Gülpınar, konuşmasında şunları kaydetti;

“Hepinizden Allah razı olsun. Irkçılığı da bir tarafa bırakmamız gerekiyor. Vatandaşlar artık hizmet istiyor. Bu hizmeti bu ülkeye, bu şehre Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan başka, AK Kadrolardan başka getirecek herhangi bir oluşum yok. Bundan sonra Büyükşehir nedeniyle Karaköprü, Haliliye, Eyyübiye ve tüm ilçeleriyle Şanlıurfa daha güzel olacak.”

Milletvekili Mahmut Kaçar ise, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa mitingine değinerek, “Topçu Meydanı’nda toplanan 200 Bin kişi Türkiye’ye önemli bir mesaj verdi. Şanlıurfa, son derece kendisine yakışır bir şekilde buluşma yaptı. Şanlıurfa, buradan Dünyaya çok önemli bir mesaj verdi. Hz. İbrahim’in torunları olarak Sayın Başbakanımızı iktidardan uzaklaştırmak isteyenlere, Sayın Başbakanımızı Türkiye’nin ve AK parti’nin başından uzaklaştırıp bizlere diz çöktürmeye çalışanlara önemli bir mesaj verdi. Urfa, bu mitingle 30 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde sandığın resmini ortaya koymuştur” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından seçim bürosu açıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Serdar Şeyhanlıoğlu'dan Ramazan bayramı mesajı

Serdar Şeyhanlıoğlu'dan Ramazan bayramı mesajı

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık