Ana Sayfa Siyaset Akçakale de Fitit Aşireti Ak Parti Dedi

Akçakale de Fitit Aşireti Ak Parti Dedi

Akçakale’nin tanınmış aşiretlerinden Fitit aşiretine bağlı 150 aile reisi bir araya gelerek Ak parti Akçakale belediye bakanı Abdulhakim Ayhan'a destek vereceklerini açıkladılar.

Giriş Tarihi: 13 Mart 2014 Perşembe 02:30
Akçakale de Fitit Aşireti Ak Parti Dedi

Ak parti Akçakale belediye meclis üyesi adayı Eyüp Tok tarafından Azmi Ertuğrul taziye evinde Ak parti Akçakale belediye başkanı Abdulhakim Ayhan onuruna verilen yemekte bir araya gelen fitit aşiretine bağlı yaklaşık 150 aile reisi 2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Ak parti adayına destek vereceklerini açıkladılar.

Ak parti Akçakale belediye başkan adayı Abdulhakim Ayhan’a destek amaçlı düzenlenen toplantıda, Halil Birişik yaptığı konuşmada: Bize hiçbir ihtiyaç bırakmadı. Yol, Su, Elektrik, Banka Yardımları, Hastane, İlaçlarımız bu güzel çalışmalardan dolayı Ak partiye vereceğiz bu partiden başka parti yoktur.30 Mart’a inşallah Abdulhakim’le kazanacağız dedi.

Ak parti Akçakale belediye meclis üyesi adayı Eyüp Tok: Bize gönül koymuş bizimle beraber olan akrabalarımız bizi şereflendirdiler. Bize destek verdiler. Bu desteklerden dolayı teşekkür ederiz biz başkanımızla Ak parti de bu ipi göğüsleyeceğiz dedi.

2014 Ak parti Akçakale belediye başkan aday adayı İbrahim Çağdaş ise ilçede bütün belediye başkan adaylarına seslenerek itidal çağrısında bulundu: Bütün ilçe adaylarımız Abdulhakim Ayhan olsun, İsmail Aslankan olsun, Mehmet Yalçınkaya olsun, Halil Aydın olsun, ilçemizin yetiştirdiği güzide insanlardır. Biz bu ilçede yıllardır kardeşçe yaşıyoruz. Kürdüyle,Arabıyla,Dogusuyla,Batısıyla kardeş gibi yaşıyoruz.seçimden sonrada öyle olacağız bir birimizin taziyesine bir birimizin hastasına bir birimizin düğününe gideceğiz bundan dolayı kimse kimsenin kalbini kırmasın Allah Celle Celalehü kitabında insanlar kardeştir.Kardeşlerin arasını bulun der.Allahın izniyle bu seçimde başbakanımızın yüzünü Ak çıkartıp Akçakale de Ak parti kazanacak dedi.

)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık