Ana Sayfa Yerel Akbıyık'tan 10 Kasım mesajı

Akbıyık'tan 10 Kasım mesajı

İş insanı Ahmet Akbıyık, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 82. yıldönümünde anma mesajı yayınladı.

Giriş Tarihi: 10 Kasım 2020 Salı 04:23
Akbıyık'tan 10 Kasım mesajı

Akbıyık“Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 82. yıldönümünde saygı ve rahmetle anıyorum” dedi.

İş İnsanı Ahmet Akbıyık yayınladığı mesajında: “Mustafa Kemal, vatan topraklarımızın savunulmasında ve istiklale kavuşma mücadelemizde öncülük yapmış saygın bir liderdir. Türkiye’nin bağımsızlık ülküsünü benimseyen ve müşterek idealler çevresinde milletimizi birleştiren güçlü bir kimliktir.

 

 

 

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet bıraktığı değerleri daha da yükseklere taşımak bizim temel ilkelerimizdendir. Millet egemenliğinin her şart altında korunması ve savunulması ülküsü bugün milletimizin en temel gücü konumundadır.

Türk milleti olarak şehitlerimizin ve gazilerimizin manevi varlıklarından aldığımız güçle asla çizgimizi bozmadan milletimizle birlikte yürüyüşümüze büyük bir kararlılıkla devam edeceğiz.

Bu düşüncelerle vefatının 82. yıldönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve şükranla yad ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Adnan Yükselir'in acı günü !

Adnan Yükselir'in acı günü !

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık