Ana Sayfa Siyaset AK Vekil Gülpınar seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK Vekil Gülpınar seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, genellikle Siverek ilçesinde olmak üzere il genelinde 24 Haziran seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2018 Salı 03:36
AK Vekil Gülpınar seçim çalışmalarını sürdürüyor

AB Uyum Komisyon Başkanı Şanlıurfa Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar, beraberinde Siverek ilçe Başkanı İlhan Çelik ve bazı partililerle ile birlikte Şair İbrahim Rafet esnafını ziyaret edip 24 Haziran seçiminin önemini anlatı.

TBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, seçime kadar herkese ulaşacaklarını ve Türkiye'nin geleceği için çalışmaya devam edeceklerini belirterek, “Allah tüm ülkemizin yardımcısı olsun. Bu süreci inşallah sağ salim atlatarak, 24 Haziran’da tüm Şanlıurfalılar olarak yüzümüzün akıyla bu süreçten çıkarız” dedi.

“Kimse makamına, mevkisine güvenmesin. Padişahlık bile göz kapatana kadardır” diyen AK Vekil Gülpınar, yolda karşılaştığı ve hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen gençleri de kırmadı ve fotoğraf çektirdi.

Şeytan Küçesi esnafını da ziyaret eden Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, seçim gezilerinin sonunda, akşam saatlerinde de Seçim Bürosunu ziyaret ederek orada bulunanlarla sohbet ediyor.

AK Vekil Gülpınar, “Eyyubiye ilçemizdeki Seçim Büromuz halka açılmıştır. Hayırlı olsun inşallah” diyerek sevenlerini ve AK Parti sevenlerini Seçim bürosuna davet etti.

Özellikle gençlerin gönlünde taht kurmuş olan Şanlıurfa Milletvekili Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı 27. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayımız Mehmet Kasım Gülpınar, seçim gezilerini sürdürürken yaklaşan iftar vaktinde vatandaşların arasına katılarak birlikte iftar etti.

Siverek ilçesinde AK Parti binasına da geçen AK Vekil Gülpınar, parti binasındaki vatandaşlarla ile bir araya gelip sorunlarını dinledi.

Her gittiği yerde sıcak ilgiyle karşılaşan AB Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Gülpınar, Kanaat Önderi Şeyh Cemil Aydın'ı da ziyaret ederek bir süre karşılıklı sohbet edip, fikir alışverişinde bulundular.

 

Mehmet Kasım Gülpınar;

20 Eylül 1969 Şanlıurfa Siverek'te doğdu. Babasının adı, Eyyüp Cenap, annesinin adı Asuman'dır. Kamu Görevlisi; Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Arap Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdi. TÖMER'de öğretmenlik yaptı. Dış Ticaret Müsteşarlığı İGEME'de Mütercim olarak çalıştı. Özel bir TV kanalında Diplomasi Muhabirliği yaptı. Devlet Bakanlığında Özel Kalem Müdürlüğü ve Siyasi Danışmanlık, Sanayi ve Ticaret Bakanlığında Siyasi Danışmanlık görevlerinde bulundu. 24. Dönem AK Parti Şanlıurfa'dan Milletvekili seçildi. Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu üyeliği, Akdeniz İçin Birlik Parlamenter Asamblesi (AİBPA) Türk Grubu Üyeliği, Türkiye-Fransa Parlamentolar arası Dostluk Grubu Başkanlığı, AB Uyum Komisyonu Üyeliği, Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu (KPK) üyeliği, Dışişleri Komisyonu Üyeliği ve Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) üyeliği görevlerinde bulundu. 25. ve 26. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili seçildi. 26. Dönem AB Uyum Komisyonu Başkanı ve Karma Parlamento Komisyonu üyesi. Türkiye- Romanya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı. Fransa Cumhurbaşkanı tarafından Legion d'Honneur nişanı ile taltif edilmiştir. Çok iyi düzeyde Fransızca, İngilizce ve Kürtçe, iyi düzeyde Arapça ve Farsça bilen Gülpınar, evli ve 3 çocuk babasıdır. 24 Haziran 2018 Genel Seçimleri AK Parti 27. Dönem Milletvekili adayıdır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık