Ana Sayfa Siyaset AK Vekil Gülpınar ev ziyaretinde;“Çalışmak bizden, takdir Allah’tan”

AK Vekil Gülpınar ev ziyaretinde;“Çalışmak bizden, takdir Allah’tan”

Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı, 24, 25, 26. dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Mehmet Kasım Gülpınar, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını il genelinde sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 2 Haziran 2018 Cumartesi 20:50
AK Vekil Gülpınar ev ziyaretinde;“Çalışmak bizden, takdir Allah’tan”

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde Erik Ailesinin düzenlediği ev toplantısına katılan AK Vekil Mehmet Kasım Gülpınar, gençlerle hasbihal ederek seçim çalışmalarını değerlendirdi. Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemini anlattı. AK Vekil Gülpınar, “çalışmak bizden, takdir Allah’tan” diyerek çok çalışmaya devam edilmesi gerektiğini söyledi.

AK Vekil M.Kasım Gülpınar’a ev ziyaretinde AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat çiftçi de eşlik etti.

 

24 Haziran gününe kadar özellikle gençlerin ve Kadın Kollarının daha çok çalışacağına inandığını belirten AK Vekil Gülpınar, “Zaten hepimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a layık olabilmek için, ona mahcup olmamak için, her seçimde çalıştığımızdan çok daha fazla çalışarak sandıktan Cumhurbaşkanımız ve AK Parti için oy çıkmasını sağlamalıyız. Onun için de vatandaşlarımızı ikna etmeliyiz. Ülkemizi Irak’a, Suriye’ye benzetmeye çalıştıklarını anlatmalıyız. Dış düşmanlarımızın boş durmadığını ve onların işbirlikçileri olan içimizdekilerin de rahat durmadıklarını, milleti aldatmaya devam ettiklerini anlatmalıyız. AK Partimizin son 16 yıl içersinde ülke genelinde ve ilimizde yaptığı hizmetleri anlatmalıyız. Sayın Cumhurbaşkanımızın fedakârca çalıştığını, sadece bizlerin değil, İslam ülkelerinin, Türki Cumhuriyetlerinin ve mazlum milletlerin umudu olduğunu hatırlatmalıyız. Tabi bu çalışmaları sadece Cumhurbaşkanımız için değil, aslında kendi geleceğimiz, çocuklarımız, ülkemiz ve milletimiz için, hatta İslam âleminin huzur ve refahı için yapıyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık