Ana Sayfa Siyaset AK Vekil Gülpınar Büro toplantısında;“24 Haziran’da geleceğimize oy vereceğiz”

AK Vekil Gülpınar Büro toplantısında;“24 Haziran’da geleceğimize oy vereceğiz”

AB Uyum Komisyonu Başkanı Şanlıurfa Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ah.Ahmet Aksoy, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Nimetoğlu, Ahmet Kaytan ve Yönetim Kurulu üyeleri birlikte İ.Halil Samancı'nın düzenlediği büro toplantısında, vatandaşlarla bir araya gelerek, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı.

Giriş Tarihi: 8 Haziran 2018 Cuma 01:11
AK Vekil Gülpınar Büro toplantısında;“24 Haziran’da geleceğimize oy vereceğiz”

AK Vekil Gülpınar, 24 Haziran seçimlerinde ülkemizin, milletimizin, kendi ailemizin, tek kelimeyle ümmetin geleceğine oy vereceğimizi söyledi.

 

Şanlıurfa’da açık ara 1. parti AK Partidir

24 Haziran seçimlerinin önemine değinen AB Uyum Komisyonu Başkanı Şanlıurfa Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar, “Hem Cumhurbaşkanlığı seçimi, hem de Milletvekili seçimlerinin oruç ayında olmasının bazı dezavantajları olabilir ama Şanlıurfa’nın heyecanı, aşkı bitmiş değil. İftar sonrası yaptığımız programlarda bunu çok rahat bir şekilde görüyoruz. Urfa yoluna aynı şekilde devam edecek. Herkes biliyor ki; bu seçim yeni sistemin başlangıcı olacak çok önemli bir seçim. Geleceğimizi oylayacağız. Yaz vakti Urfa kırsalı yoğun olan, tarımsal faaliyeti yoğun olan, mevsimlik işçisi fazla olan bir şehir. Her seçimin kendine has özellikleri var. Yepyeni bir sistem uygulaması var. Kimsenin şüphesi olmasın Şanlıurfa’da açık ara 1. parti AK Partidir” dedi.

 

AK Parti düşman ilan edilmiş

15 Temmuz darbe girişimi öncesi AP'li bir Vekilin dostane şekilde yanına geldiğini ve Erdoğan'ın yürüyüşünden rahatsız olduklarını, bunun kulislerde konuşulduğunu kendisine anlattığını söyleyen Avrupa Parlamentosunda yaşadığı ilginç bir olayı anlatan AK Vekil Gülpınar; “2011 seçimlerinden sonra artan, mülteci kriziyle beraber dinginleşen, Türkiye’yi daha fazla tolere eden bir dönem oldu. Darbe sürecinde mülteci meselesi de kenara bırakıldı. Son 4-5 yıldır özellikle Cumhurbaşkanımız Erdoğan nezdinde AK Parti düşman ilan edilmiş. Özellikle Almanya’nın başını çektiği bir gurup Türkiye aleyhinde çalışıyor. Sakın oyuna gelmeyelim, meydanı onlara bırakmayalım. Allahu Teala doğrudan yanadır, haklıdan yanadır” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık