Ana Sayfa Siyaset AK Vekil Cevheri, Hilvan’da destek arayışını sürdürüyor

AK Vekil Cevheri, Hilvan’da destek arayışını sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili 27. Dönem Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa il genelinde destek arayışlarını sürdürüyor

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2018 Salı 03:18
AK Vekil Cevheri, Hilvan’da destek arayışını sürdürüyor

AK Vekil Cevheri, “Hilvan Uzuncuk kırsalında vatandaşlarımızla bir araya gelerek 24 Haziran’da gerçekleşecek seçimler için destek istedik. Bir araya geldiğimiz Karapınar Mahalle sakinlerine 24 Haziran'da verecekleri destekten dolayı teşekkür ederiz. Hayırlı olsun. Görüldüğü gibi, Hilvan'ın kırsal mahallelerinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. AK Parti İlçe Başkanımız Mustafa Cidir ile beraber Akçakepir Mahalle sakinleriyle de bir araya geldik. Hemşehrilerimizle buluşmaya, 24 Haziran için desteklerini istemeye devam ediyoruz. Hilvan Karapınar kırsalındayız. İrade, erdem ve cesaretle güçlü Türkiye için ziyaretlerimize devam ediyoruz” dedi.

 

24 Haziran seçimlerinde destek sözü aldık

AK Parti Hilvan İlçe Başkanı Mustafa Cidir, Hilvan Belediye Başkanı Aslanali Bayık ve Belediye Meclis üyeleriyle birlikte Hilvan Akçakepir, Yuvacalı, Geyıkören, Balkı, Arpalı ve Akçakepir Kırsal Mahallelerimizde, kıymetli kardeşlerimiz ile bir araya gelip, 24 Haziran Seçimlerinin önemini anlatarak desteklerini istediklerini belirten AK Vekil Mehmet Ali Cevheri, vatandaşlarımızdan 24 Haziran seçimlerinde destek sözü aldık. Hep birlikte, hep beraber yüreklere dokunmaya devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımın her fırsatta dile getirdiği gibi; ‘Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. “Durmak yok, yola devam diyoruz ve yine Cumhurbaşkanımızın diliyle; ‘Tek Millet, tek Bayrak, tek Vatan, tek Devlet’ için durmak yok yola devam” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık