Ana Sayfa Siyaset AK Vekil Adayı Ertürk Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Vekil Adayı Ertürk Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Sedat Ertürk, 24 Haziran seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2018 Perşembe 02:21
AK Vekil Adayı Ertürk Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Sedat Ertürk, 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler için çalışmalarını sürdürüyor.

 

Önceki dönem AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten ve 24 Haziran seçimleri için Milletvekili aday adayı olup, aday gösterilen Sedat Ertürk, seçim ziyaretlerini sürdürüyor.

 

Ev ve esnaf ziyaretleri yapan AK aday Sedat Ertürk, her gittiği yerde AK Partinin iktidara geldiği andan itibaren Türkiye’deki değişimleri ve Şanlıurfa’ya yapılan yatırımları hatırlattığını belirterek, “24 Haziran seçimleri ülkemiz ve milletimiz açısından çok önemli. Her seçim bizler için önemli ancak bu seçim çok daha önemli. Zira 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı sistemine geçiş olacak. Cumhurbaşkanımızı da seçeceğiz, Milletvekillerimizi de seçeceğiz” dedi.

 

24 Haziran’da sandık başına gittiklerinde oylarını AK Partiden ve Sayın Cumhurbaşkanımızdan yana kullanmalarını önerdiğini söyleyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Sedat Ertürk, “24 Haziran’da adeta ümmetin geleceğini, tabi öncelikle kendimizin, çocuklarımızın, şehrimizin, milletimiz ve ülkemizin kaderini belirleyeceğiz. Ya Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy verip, huzur ve refahın artmasına devam diyeceğiz, yada kendi ellerimizle ülkemizi düşmanlarımıza teslim edeceğiz ki Allah'u Teala o günleri göstermesin inşallah” diye konuştu.

YORUMLAR
 • yorum2018-05-31 18:27:22Fahri

  Çok merak ediyorum Sedat Beyin oyu kitlesi ne kadar 50 tene oyu varmıdır acaba

 • yorum2018-05-31 13:03:22faysal k.

  AK PARTİ Ülkemizi çok güzel mertebeye getiren bir parti olduğu apaçık bellidir.En büyük başarıda Reis ERDOĞANDIR.
  Vekil adayı olan bu genç kardeşimiz SEDAT ERTÜRK bir oy potansiyeli veya bir kitlesi olmayacağı kanısındayım.Yinede başarılar diliyorum.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

  Gündem

  Siyaset

  Teknoloji

  Yukarı Çık