Ana Sayfa Siyaset AK KADINLAR EV TOPLANTILARINDA DESTEK ARIYOR

AK KADINLAR EV TOPLANTILARINDA DESTEK ARIYOR

AK Kadınlar, Karaköprü Akpiyar Mahallesinde düzenlenen Ev Toplantıları ile 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye destek olunmasını istiyorlar.

Giriş Tarihi: 2 Haziran 2018 Cumartesi 20:56
AK KADINLAR EV TOPLANTILARINDA DESTEK ARIYOR

Şanlıurfa AK Parti Kadın Kolları Başkan ve üyeleri, esnaf ziyaretleri, çat kapı ziyaretleri ve ev toplantıları ile herkes kendi bölgesinde ve ilçelerde 24 Haziran seçimleri için Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye destek arayışlarını sürdürüyor.

 

Şanlıurfa AK Parti Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, Haliliye Kadın Kolları Başkanı Gülistan Satış, Karaköprü Kadın Kolları Başkanı Seher Kılıç,Eyyübiye Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı, Karaköprü Kadın Kolları önceki Başkanı Eda Çakmaklı ve çok sayıda Kadın Kolları üyesi bu sefer de Karaköprü ilçesi Akpiyar Mahallesinde düzenlenen ev toplantısında bir araya gelerek, mahallenin kadınlarına 24 Haziran seçim süreci konusunda açıklamalar yaptılar, sorularını cevapladılar.

 

24 Haziran seçimleri daha önceki seçimlerden çok daha önemli

 

Her gittikleri ev toplantısında Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Kadınlarımıza verdiği önemi ve verdiği değeri çok iyi bildiklerini anlatan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, “Öncelikle bu ev toplantısının düzenlemesinde katkısı olan ve toplantıya katılarak bizleri dinlemeye gelen kardeşlerimize candan teşekkür ediyoruz. 24 Haziran seçimleri daha önceki seçimlerden çok daha önemli. Çünkü hem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için, hemde Milletvekilleri için oy kullanacağız. Ülkemizin, milletimizin, Şanlıurfa’mızın, çocuklarımızın geleceği için, daha da önemlisi İslam âleminin huzur ve refahı için oylarımızı Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye vermeliyiz. Ablalarımızdan, kardeşlerimizden ricamız, 24 Haziran günü mutlaka sandık başına giderek oylarını Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye kullansınlar. Evde eşlerinizi ve oy kullanacak çocuklarınızı da aynı şekilde yönlendiriniz. Yakınlarınızı da ikna ediniz. İnanın ülkemizin, bizlerin ve en önemlisi de çocuklarımızın geleceği için çok önemlidir” dediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık