Ana Sayfa Siyaset AK Gençler AK SKM’de

AK Gençler AK SKM’de

AK Parti Gençlik Kolları, AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek Başkan Abdurrahman Kırıkçı’ya kendilerine verilecek her göreve hazır olduklarını söylediler.

Giriş Tarihi: 2 Haziran 2018 Cumartesi 03:29
AK Gençler AK SKM’de

AK Parti Gençlik Kolları Başkan ve üyeleri oldukça kalabalık bir kadro olarak AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) ziyaret ederek yapılan çalışmalarla ilgili fikir alış verişinde bulundular.

SKM Başkanı Abdurrahman Kırıkçı’ya kendilerine verilecek her göreve hazır olduklarını belirten AK Gençler, gece geç saatlere kadar SKM çalışmalarını izledi, oradakilerle fikir alışverişinde bulunup, gecenin sonunda toplu hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Her zaman çok çalışacağız

“Gençliğini ihmal eden bir millet, geleceğini imar edemez” diyen AK Parti İl SKM Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, “Seçim Koordinasyon Merkezimizi ziyaret ederek bizlere enerjilerini aktardılar. Gençlik bu ülkenin geleceğidir. Gençlik bu ülkenin teminatıdır. Gençlik Bu ülkenin hedeflerini ileriye taşıyacak olan Asım’ın neslidir. Bu davanın bir neferi olduğum için rabbime binlerce kez hamdolsun. Gençlerimizden de Allah razı olsun. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilme yaşını düşürmesi gençlere verdiğimiz önemin belirtisidir. Gerek AK Parti teşkilatı olarak her kademesiyle ve Şanlıurfalılar olarak her zaman Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında olacağız. 24 Haziran’da her seçimde olduğu gibi bu seçimde de hem Cumhurbaşkanlığı seçiminde, hemde Milletvekili seçiminde en fazla oy veren illerin başında yer alacağız inşaallah” dedi.

 

Her zaman çok çalışacağız

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç ise, “AK Gençlik olarak her zaman AK Parti adına gece gündüz demeden kapı kapı dolaşmaya, Sayın Cumhurbaşkanımıza layık olmak, bize olan güveninde haklı olduğunu gösterebilmek için sadece seçim zamanlarında değil, her zaman çok çalışacağız, çalışmaya devam edeceğiz. Büyüklerimizin göstereceği yolda yürümeye, bize verilen görevi hakkıyla yapmaya devam edeceğiz. 24 Haziran seçimleri için de her gittiğimiz yerde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milletvekili seçimlerinde de AK Partiye oy vermelerini istiyoruz. Elimizden geldiğince AK Partinin ve Cumhurbaşkanımızın ülkemiz, milletimiz ve Şanlıurfa’mız için neler yaptığını anlatıyoruz. Varsa vatandaşlarımızın da taleplerini alıyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık