Ana Sayfa Siyaset Ak Encümenler Bir Arada

Ak Encümenler Bir Arada

Ak Parti Akçakale belediye başkanı Abdulhakim Ayhan yeni dönem belediye meclis üye adayları ile istişare ve tanıtım toplantısında bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 4 Mart 2014 Salı 03:36
Ak Encümenler Bir Arada

Düzenlenen istişare ve tanıtım toplantısına belediye başkanı Abdulhakim Ayhan’ın yanı sıra Ak Parti ilçe teşkilatı başkanı Hikmet Başak, SKM Akçakale temsilcisi M.Ali Çıtırık, belediye meclis üye adayları ve teşkilat üyeleri katılım gösterdi.

2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi Ak Parti Akçakale belediye başkanı Abdulhakim Ayhan ve belediye meclis üye adaylarıyla seçim sürecini değerlendirdi.

Yapılan toplantıda Başkan Ayhan meclis üyelerine yaptığı konuşmada şunları söyledi. “Değerli ilçe teşkilat başkanım, değerli yol arkadaşlarım, saygı değer basın mensubu üyeleri; bugün burada yaklaşan yerel seçimlerde yol haritamızı belirlemek üzere toplanmış bulunmaktayız. Bu toplantıya katılım gösteren bütün dostlarıma ve yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Değerli arkadaşlarım! Yaklaşan yerel seçimler bu ülkenin gelecek 50 yılının şekilleneceği ve yeni Türkiye’nin temellerinin atılacağı bir seçim olacaktır. Dolayısıyla bu seçimi kişiselleştirmeden bütün ilçe halkına karşı kucaklayıcı ve hoşgörü dilini kullanarak seçim sürecini değerlendirmemiz gerekmektedir. Bu seçimi hiçbir aşireti veya aileyi ön plana çıkarmadan herkese eşit ve adil bir yaklaşımla seçim çalışmalarınızı sürdürünüz. Kimseye karşı üslubunuzu, hal ve hareketinizi bozmadan, ölçülü bir şekilde hareket etmenizi özellikle istirham ediyorum. Bu seçimin galibi öncelikle milletimiz ve halkımız olmalıdır. Bu duygu ve düşünceyle hareket edeceğinize olan inancım tamdır. Şimdiden yapacağınız çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Hepinizi Allaha emanet ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.” Dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Babacan: ‘Esnaf can derdinde, Saray vergi peşinde’

Babacan: ‘Esnaf can derdinde, Saray vergi peşinde’

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık