Ana Sayfa Siyaset AK ADAY TORU DUR DURAK BİLMİYOR

AK ADAY TORU DUR DURAK BİLMİYOR

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, Kapaklı, Japon ve Dünya Pasajı esnaflarını ziyaret ederek seçimlerde Ak Parti için destek istedi.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2018 Salı 03:23
AK ADAY TORU DUR DURAK BİLMİYOR

Seçim çalışmalarına dur durak bilmeden devam eden Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru bu kez de esnaflarla bir araya geldi. Ak aday Toru Kapaklı, Japon ve Dünya Pasajı esnafıyla bir araya gelerek hem güncel konular üzerine sohbetlerde bulundu hem de 24 Haziran seçimlerinin önemine değinerek Ak Parti'ye destek istedi.Esnafın büyük ilgisi ile karşılanan Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, burada esnafın sorunlarını da dinleyerek not aldı. Ekonomi üzerinde yapay bir sorun yaşatılmaya çalışıyor diyen Ak Aday Toru, Allah'ın izniyle 24 Haziran akşamı Türkiye önünü daha net görecektir dedi.

 

Pasaj esnafları ise 24 Haziran genel seçimlerinde Ak Parti’yi ve İbrahim Toru’yu destekleyeceklerinin sözünü vererek Toru'ya çalışmalarında başarılar diledi.

 

Ak parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, seçim çalışmaları kapsamında Şeyhanlılar Federasyonu ve Gazi Ortaokulu ve Lisesi Mezunları Derneği'ni ziyaret etti.

 

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru ziyaretleri kapsamında ilk olarak Şeyhanlılar Federasyonu'nu ziyaret ederek burada 24 haziran genel seçimleri için destek istedi. Yoğun katılımın olduğu ziyarette Şeyhanlılar federasyonu Başkan Vekili Murat Basyan, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru’yu 24 Haziran genel seçimlerinde destekleyeceklerini ifade etti.

 

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim toru ise, ulaşılabilir milletvekili olacağı sözünü vererek yoğun ilgiden dolayı Şeyhanlılar Federasyonu'na teşekkür etti.

 

Seçim çalışmalarına kurucu başkanlığını yaptığı Gazi Ortaokulu ve Lisesi Mezunları Derneğini ziyaret ederek sürdüren Ak Aday İbrahim Toru burada da 24 Haziran seçimlerinde destek istedi. İbrahim Toru için tek vücut olacaklarını ifade eden Mehmet Kakaç, Toru'nun Şanlıurfa'nın öz evladı olduğuna işaret ederek destek sözü verdi.

 

Ak Aday İbrahim Toru ise Gazi Lisesi ve Ortaokulu'nun mezunu olmaktan dolayı duyduğu onuru dile getirdi.

 

Öte yandan Şanlıurfa Ferhatlılar Aşireti Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru’yu ağırlayarak 24 haziran seçimlerinde tam destek kararı aldı.

 

Büyük küçük herkesin gönlünde taht kuran Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru’ya sevgi seli durmak bilmiyor. Şanlıurfa’nın her kesiminden destek alan Toru’ya bir

destek de Ferhatlılar aşiretinden geldi. Ferhatlılar dernek binasında misafir edilen Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru'yu alkışlar ile karşılayan vatandaşlar sevgi

 

gösterisinde bulundu. İbrahim Toru’yu destekleme kararı aldıklarını ve gittiği bu onurlu yolda yalnız bırakmayacaklarını dile getiren Ferhatlılar Dernek Başkanı Halil Yıldız 24 Haziran’da tercihlerini Ak Parti'den yana yapacaklarını söyledi.

 

Ferhatlılar Derneği'ne mensup Ferhatlı Aşireti'nin ileri gelenleri de Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru’nun milletvekili aday listesinde yer almasından dolayı oldukça mutlu olduklarını belirterek Toru'ya destek verdiklerini söyledi.

 

Yoğun ilgiden dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Ak Aday İbrahim Toru ise kendisine gösterilen ilgiden ötürü teşekkür ederek, 24 Haziran'a el ele verek gidiyoruz dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık