Ana Sayfa Siyaset AK ADAY NİHAT ÇİFTÇİ GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

AK ADAY NİHAT ÇİFTÇİ GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, ilçeye bağlanan köylerden destekler gelmeye devam ediyor.

Giriş Tarihi: 13 Mart 2014 Perşembe 11:17
AK ADAY NİHAT ÇİFTÇİ GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

BAŞKAN ÇİFTÇİ, KÖY GİRİŞİNDE ALKIŞLARLA KARŞILANIYOR


Seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretlerini sürdüren AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, gerçekleştirdiği ziyaretlerde köylerin girişinde alkışlar, zılgıtlar, AK Parti bayrakları ile karşılanıyor. AK Partiye ve AK Aday Nihat Çiftçi’ye inan, güvenen ve seven köy sakinleri adeta bağrılarına basarcasına desteklerini veriyorlar.


BAŞKAN ÇİFTÇİ, MİLLET PARTİSİNE SAHİP ÇIKIYOR


Köy odasında köy sakinleri ile sohbet eden AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, AK Hükümeti ve AK Belediyeciliği anlatarak “Hizmetin tek adresi icraatın tek adresi biziz, köy içi yerleşim alanlarında yapacağımız yenilikler, düzenlemeler ve projeler ile adeta kırsalı şaha kaldıracağız” dedi.


Başkan Çiftçi, AK Parti halkın partisidir, milletin partisidir, Allah razı olsun halkta partisine sahip çıkıyor. Bu seçim çok önemli Türkiye için Şanlıurfa için Karaköprü için önemlidir. AK Parti hükümetinin geçmişte yapmış olduğu birçok hizmetler saymakla bitmez Türkiye’nin, Şanlıurfa’nın, Karaköprü’nün nerden nereye geldiğini hep birlikte gördük. İnşallah bir sonraki dönemde İlçe imkânları ile hizmetlerimiz kat kat artacaktır “dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DP'li Uysal'dan insan Hakları Eylem Planı Açıklaması

DP'li Uysal'dan insan Hakları Eylem Planı Açıklaması

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık