Ana Sayfa Siyaset Ahmet Güzel Seçim Bürosu Açılışına katıldı

Ahmet Güzel Seçim Bürosu Açılışına katıldı

Saadet Partisi Eyyübiye Belediye Meclis üyesi Abdulkadir Şıtıl’ın seçim bürosunun açılışı mitinge dönüştü.

Giriş Tarihi: 12 Mart 2014 Çarşamba 22:34
Ahmet Güzel Seçim Bürosu Açılışına katıldı

Yaklaşan 30 Mart yerel seçimleri  öncesi Şanlıurfa Büyükşehir ve ilçe Belediye Başkan adaylarını seçim çalışmaları kadar Belediye Meclis üyelerinin aktif olması seçim heyecanını artırıyor.

 

Saadet Partisi  Eyyübiye Belediye Meclis üyesi adaylarından  Abdulkadir Şıtıl Ertuğrulgazi  Mahallesinde açmış olduğu seçim bürosunda Saadet partili Belediye Başkan adaylarına moral verdi. Şıtıl’ın  seçim bürosunun açılışına Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Dayı Ahmet Bahçivan, Karaköprü Belediye Başkan Adayı Ahmet Güzel,  Eyyübiye Belediye Başkan adayı Hasan Oğul ve Haliliye Belediye Başkan Adayı Osman Yıldırım Katıldı.

 

Yaklaşık bin kişinin katılımıyla gerçekleşen seçim bürosunun açılışında konuşan Saadet Partisi Haliliye  Belediye Meclis üyesi adayı Abdulkadir Şıtıl’ın  30 Mart yerel seçimlerin Şanlıurfa için bir dönüm noktası olduğunu ifade ederek şöyle konuştu ‘ Saadet Partisi Eyyübiye ve Karaköprü Belediye Başkan adaylarımız halk tarafından takdir ediliyorlar. Hizmete susamış Halkımıza hizmetin en iyisi getirmeyi taahüt ediyoruz. Birileri Şanlıurfa’da Saaadet Partisinin büyüklüğünü kıskanıyorlar. Nasıl kıskanmasınlar, bugün burada bir seçim bürosunun açılışı mitinge dönüşüyorsa O nedenle kıskanırlar. Bizim tek derdimiz var, Halkımıza hizmet etmektir. Eyyübiye İlçesinin30 Mart sonrası Belediye Başkanı Hasan Oğul ve Ben  hemşerilerime bize gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.

 

Şanlıurfa Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Ahmet Güzel  Yaptığı Açıklamada;

 

Biz biriz biz hepimizi birbirimizi tamamlıyoruz bir zamanlar Şanlıurfa’da üç tane Ahmet vardı üç kafadar vardı şimdi ise iki tane biri aday olmadı iki Ahmet iki arkadaşız yan yanayızŞanlıurfa Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Bahçivan’dan bahseden Şanlıurfa Saadet  Partisi Karaköprü Belediye Başkanı Ahmet Güzel  bizim büyüğümüz, ağabeyimiz bize önder olan Ahmet Bahçivan Bize belediyeciliği bir nabze’de olsa kendisinden öğrendik insanlarla iletişimi kendisinden öğrendik bir gün bana demişti ki; günde beşyüz kişiye selam verirsin ama 500 kişi’nin işi düşmez ancak 10 kişi’ye işin düşer Şanlıurfa Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan adayı Ahmet Güzel Pazar esnafını gezerek esnafın yoğun ilgisinden karşılanarak ve tekrar sizi Belediye Başkanlığı koltuğunda görmekten sevinç duyarız dediler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Cumhurbaşkanı Erdoğan'da Normalleşme Açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'da Normalleşme Açıklaması

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık