Ana Sayfa Siyaset CHP Adıyaman Milletvekili Tutdere’den Şanlıurfa İl Başkanlığına Ziyaret

CHP Adıyaman Milletvekili Tutdere’den Şanlıurfa İl Başkanlığına Ziyaret

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman Milletvekili Av. Abdurrahman Tutdere, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 20 Mart 2021 Cumartesi 23:23
 CHP Adıyaman Milletvekili Tutdere’den Şanlıurfa İl Başkanlığına Ziyaret

 

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman Milletvekili Av. Abdurrahman Tutdere, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret etti.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Merkez tarafından Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi İl Hukuk Seçim Komisyonu Sorumlusu olarak görevlendirilen TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman Milletvekili Av. Abdurrahman Tutdere, Bugün Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Başkanı Hayrettin Cidir ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Milletvekili Tutdere, İl Hukuk Seçim Komisyonunun amacıyla ve yapmış olduğu çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

 

 

 

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, yaptığı açıklamada; “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Merkezimiz tarafından Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi İl Hukuk Seçim Komisyonu Sorumlusu olarak görevlendirildim.

Seçim güvenliğinin sağlanması için tüm İllerimizde İl Hukuk Seçim Kurulu oluşturuyoruz. Bende Doğu ve Güneydoğu İllerimizde çalışmalarıma devam ediyorum. Bugüne kadar Malatya, Elazığ, Bitlis, Bingöl, Muş, Hakkari, Van, Şırnak, Batman, Mardin, Diyarbakır, Adıyaman ve Şanlıurfa İllerimizde Cumhuriyet Halk Partisi İl ve İlçe teşkilatlarımız ile birlikte Kurul oluşturuyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

Bugün Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığımızda İl Başkanı Hayrettin Cidir ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri arkadaşlarımızla Hukuk Seçim Komisyonu kurulması için çalışmalar yaptık. Bizi Şanlıurfa’da ağırlayan Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir ve İl Yönetim Kurulu Üyelerine Misafir perverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık