Ana Sayfa Siyaset Akçakale'de moral depoladılar.(video)

Akçakale'de moral depoladılar.(video)

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç ve Akçakale ilçe Belediye Başkan adayı A.Hakim Ayhan, seçmenler tarafından çoşkuyla karşılandılar.

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2014 Pazartesi 21:13
 
Akçakale'de moral depoladılar.(video)

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Akçakale ilçesinde moral depoladı. Seçim atmosferinin giderek hızlandığı Şanlıurfa’da Belediye Başkan adayları seçmenler bir araya  gelmeye devam ediyor.  AK parti ilçe binasının açılışını yapmak üzere Akçakale'ye gelen BŞB adayı Celalettin Güvenç Akçakale belediye başkan adayı  Abdülhakim Ayhan  ile esnafı gezdi.

 

Esnafı bir bir gezen ve sorunlarını dinleyen Güvenç ve Ayhan, en çok karşılaştığı sorunlardan biri ise tarım ile uğraşan vatandaşın elektrik kesintisi sıkıntısı idi. Tarım ile uğraşan vatandaşların yakındığı ve bir an önce bir çözüm bulmasını istediği tek sorun olan elektrik gelmediği takdirde tüm emeklerimiz boşa gidecek dedi. Evlerimizde elektrik olmasın yalnız tarım yapabilmemiz için kuyu elektriklerinin bırakılmasını istedi.

Esnaf ziyaretinin ardından Parti binasının açılışını yapan Güvenç’AK parti olarak inancımız ve imanımız gereği bir milyon sekiz yüz bin Urfalıya adil bir şekilde davranıp belediyelerin kapılarını sizlere açmak için geliyoruz, bu memlekette ki huzurun bekçisi olmaya geliyoruz dedi.

1 Nisandan itibaren tüm Şanlıurfa da aynı hassasiyeti göstereceğiz tüm köylerde ki asırlık sorunları elektrik, yol, su gibi bir çok sorunu çözmek için çalışacağız ve Akçakale'nin gelişimi için de sosyal tesisleri ile okulları ile yaşanabilir bir şehir yapmaya geleceğiz dedi. AKP'nin 20 yıllık büyükşehir belediyeciliği tecrübesi ile sizlere ibadet aşkı ile hizmet edeceğiz ifadelerini kullandı.

Yapılacak olan seçimin sadece Türkiye için olmadığını ve tüm Müslüman ülkeleri için de önemli olduğunu vurgulayan Güven.’ Tüm Müslüman aleminin gözü Türkiye deki seçimde onlara ve kendi halkımıza destek için buradayız ‘dedi.

AYHAN KAZANAN AKÇAKALE OLACAK

AkParti Akçakale Belediye Başkanı adayı Ecz. A.Hakim Ayhan, devam eden seçim çalışmalarının çok iyi gittiğini ifade ederek’ İnsanlarımız artık duygusal davranmıyorlar. Onlar Ak Partinin kendilerine hizmeti getireceklerine inanıyorlar.Bu nedenle Vatandaşlarımızın tevecühü AkParti olacaktır’dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP’li Tanal: Şanlıurfa’da acilen sahra hastanesi kurulmalıdır

CHP’li Tanal: Şanlıurfa’da acilen sahra hastanesi kurulmalıdır

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık