Ana Sayfa Siyaset AK Parti SKM'leri Şanlıurfa Mekezde Toplandı

AK Parti SKM'leri Şanlıurfa Mekezde Toplandı

Şanlıurfa AK Parti SKM Başkanı Av. Ahmet Düşünür, İlçe Belediye Başkan adaylarının belirlenmesiyle birlikte ilçelerde de AK SKM’leri oluşturarak İl SKM’de bir araya gelip, değerlendirme toplantısı yaptıklarını belirtti.

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2014 Pazartesi 13:20
 AK Parti SKM'leri Şanlıurfa Mekezde Toplandı

2014 Mart ayında ülke genelinde yapılacak olan Yerel Seçimler için hazırlıklarını ülke genelinde sürdüren AK Parti, Başbakan ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Türkiye genelinde Seçim koordinasyon Merkezleri (SKM) kurarak çalışmalarına hızlı başladı. Ülke genelinde kurulan AK Parti SKM’lerin ilki konumunda açılmış olan Şanlıurfa AK Parti SKM, 2013 yılı sonu itibariyle başlattığı seçim çalışmalarını İlçe Belediye Başkan adayları ve Belediye Encümen adaylarının da belirlenmesiyle hızlandırdıklarını ve durmak bilmediklerini söyledi.
Şanlıurfa AK Parti SKM Başkanı Av. Ahmet Düşünür, İlçe Belediye Başkan adaylarının belirlenmesiyle birlikte ilçelerde de AK SKM’leri oluşturarak İl SKM’de bir araya gelip, değerlendirme toplantısı yaptıklarını belirtti.
Başbakanımıza layık olacağız
AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM)’nde sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar çalıştıklarını belirten AK Parti Şanlıurfa SKM Başkanı Av. Ahmet Düşünür, “İlçe Belediye Başkan adaylarımız belirleninceye kadar boş durmadık. Bilindiği gibi; Büyükşehir Belediye adayımız Celalettin Güvenç’i bir süre teşkilatlarımızı gezdirip yapılacak çalışmalarla ilgili bilgilendirdik. İl genelinde çeşitli ziyaretler yaptırarak seçimin önemini anlattırdık. Şimdi de ilçe Belediye Başkan adaylarının belirlenmesinin ardından İlçelerde kurulan SKM’lerle de bir araya gelip değerlendirme toplantısı düzenledik. Fikir alışverişinde bulunduk. Çalışmalarımız hakkında bilgilendirmelerde bulunarak kendilerinin programları hakkında bilgiler aldık. Ortak çalışma sürdürmemiz gerektiğini hatırlatarak, zaman zaman ilçe Belediye Başkan adaşlarının gezilerine Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Celalettin Güvenç ve Bakanımız Faruk Çelik ve Milletvekillerimizin de ziyaretlere eşlik edeceğini hatırlattık. SKM Başkan Yardımcılarımız Ömer Hacıkamiloğlu ve Av. Mustafa Güneş, Mali İşler sorumlusu Ekrem Tüysüz, Program Birimi Sorumlumuz Mehmet Fatih Yılmaz, İbrahim Halil Kaya ve Ecz.Mehmet Kaya, Sandık Kurulu Birimi sorumlularımız Zeki Kurt, Av.Tuba Demir, Zeynep Yılmaztekin, TV Program Sorumlumuz Vildan Gönüllü Çelik, Seçim Büroları Sorumlumuz İsmail Güneş, Malzeme sorumlusu Cemil Çadak, Bilgi İşlem sorumlusu Mehmet Çalışkan birimlerinin çalışmaları ve yapılması gereken çalışmalar konusunda bilgilerverdiler.Allah’ın izniyle Şanlıurfa ve ilçelerimizin en ücra köşelerindeki köylerimize bile ulaşarak oralarda da AK Partiye gönül vermiş, Başbakanımızı seven insanlarımızı bulup bize destek olmalarını istemeye devam edeceğiz. İl genelinde Başkan adaylarımız dazaten birer program dahilinde seçim çalışmalarını sürdürüyorlar. İnşaallah Başbakanımıza layık olacağız” dedi.
Doğru direk yıkılmaz
Geçmiş yıllarda olduğu gibi büyükşehir kanunu ile mahalle olan köylerde de AK Partiye gönül vermiş, Başbakanımızı canı gönülden seven, birlikte çalışacak vatandaşlarımızın da desteğini alarak ve BSaşbakanımızın dediği gibi ‘durmak yok, yola devam’ düsturuyla çok sıkı bir çalışma yürüttüklerini belirten AK Parti SKM Başkanı Av. Ahmet Düşünür, “En ücra köşedeki vatandaşlarımıza da ulaşacağız. Allah’ın izniyle bu seçimden de zaferleçıkacağız. Çalışmalarımızı ayak basmadık yer, sıkmadık el bırakmayıncaya kadar sürdürüp, 1 Nisan 2014 sabahına kadar hiç durmayacağız. Biz doğru çalışıyoruz. Seçim sonucu da hayırlı olacaktır inşaallah” diyerek AK Partiyi ve Başbakanımızı seven, gönül veren, seçim çalışmalarımızda emeği geçen ve geçecek olan herkesi AK Partiye oy vererek Başbakanımıza destek olmaya davet etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fatih Erbakan:  3. ittifak için görüşmeler yapıyoruz

Fatih Erbakan: 3. ittifak için görüşmeler yapıyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık