Ana Sayfa Yerel Ziraat Odası Meclisi darbeyi kınadı,Milli irade ve demokrasi dedi

Ziraat Odası Meclisi darbeyi kınadı,Milli irade ve demokrasi dedi

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanlığı Ağustos ayı olağan meclis toplantısı gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 2 Ağustos 2016 Salı 12:53
Ziraat Odası Meclisi darbeyi kınadı,Milli irade ve demokrasi dedi

Meclis toplantı gündemine alınan 15 Temmuz hain darbe girişimi şiddetle kınanarak, demokrasi ve milli iradenin yanında olunduğu bir kez daha vurgulandı.

Meclis Başkanı Ali Kaya başkanlığında gerçekleşen Ağustos ayı meclis toplantısında 15 Temmuz darbe girişimi sert bir dille kınandı. Meclis adına açıklamada bulunan Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, 15 Temmuz gecesi darbeye karşı dururken şehit olan vatandaşlara Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dilerken, yaralılara da acil şifalar temennisinde bulundu. Meclis, Devletin, hükümetin ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu vurguladı.

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanlığı Meclisi şiddetle kınadığı 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin açıklamasında şu sözlere yer verdi;

“Şanlıurfa Ziraat Odası Meclisi olarak 15 Temmuz darbe girişimini kınıyor, demokrasinin ve Milli İradenin yanında olduğumuzu bir kez daha açıklıyoruz. Öncelikle 15 Temmuz gecesi darbeye karşı dururken şehit olan vatandaşlarımıza Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı, yaralı gazilerimize de acil şifalar diliyoruz. Bu ülkeye sahip çıkarken canlarını ortaya koyan vatandaşlarımızı hiç unutmayacağız. Allah onlardan Razı olsun. Şükürler olsun milletin ve emniyet güçlerinin gayreti Cumhurbaşkanımızın dik duruşu ile bu darbe girişimi bertaraf edilmiş, ülkemiz karanlık bir döneme girmekten kurtulmuştur.

Aydınlık bir gelecek umuduyla devletimizin, hükümetimizin ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız.

Bu gün Ağustos ayı meclis toplantımızda darbeyi kınadığımızı demokrasinin yanında olduğumuzu açıklıyoruz. “

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'dan İzmir'e arama kurtarma ekibi gönderildi

Şanlıurfa'dan İzmir'e arama kurtarma ekibi gönderildi

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık