Ana Sayfa Yerel Yalçınkaya Ak Parti ilçe teşkilatını ziyaret etti

Yalçınkaya Ak Parti ilçe teşkilatını ziyaret etti

AK Parti Olağan İlçe Kongresinde yeniden başkan seçilen İbrahim Yıldıka tebrik ziyaretinde bulunan Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya burada yaptığı açıklamada birlik mesajı vererek İnşallah güzel hizmetlere birlikte imza atacağız dedi.

Giriş Tarihi: 3 Ekim 2020 Cumartesi 16:41
Yalçınkaya Ak Parti ilçe teşkilatını ziyaret etti

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya AK Parti Akçakale İlçe Teşkilatını ziyaret etti.AK Parti Akçakale 7. Olağan İlçe Kongresinde güven tazeleyen İbrahim Yıldık yeniden başkan seçildi. Başkan Yalçınkaya da Başkan Yıldık ve teşkilatını ziyaret ederek tebriklerini iletti. İlçeye dair yapılan ve yapılması planlanan projelerin görüşüldüğü ziyarette birlik mesajı verildi.

BAŞKAN YALÇINKAYA: MÜKEMMEL BİR İLÇE YARATMA GAYRETİNDE OLACAĞIZ

Başkan Yalçınkaya ilçeyi layık olduğu yere taşıyacaklarını belirterek AK Partimizin olağan kongresinde geçmişte de başkanlığımızı yapan ve tekrar başkanlığa seçilen İbrahim Yıldık kardeşimizi ve heyeti tekraren tebrik için buradayız. Allah hayırlı etsin. Hep birlikte yolumuz açık olsun. İnşallah güzel hizmetlere birlikte imza atacağız ve Akçakaleyi layık olduğu yere sınırda bir yıldız ilçe batıdaki ilçeler seviyesine mükemmel müreffeh yoluyla parkı bahçesi TOKİsi ve bütün alanları ile mükemmel bir ilçe yaratma gayreti içerisinde olacağız. Allah yar ve yardımcınız olsun dedi.

BAŞKAN YILDIK: EL ELE VEREREK GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

Ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkan Yıldık da birlik mesajı verdiği konuşmasında şu ifadeleri kullandı: Belediye başkanıma teşkilatımızı ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Biz 7inci olağan kongremizi Eylülün 5inde gerçekleştirdik. Artık teşkilat olarak sahadayız. Belediyemiz ve sayın başkanımız ile beraberiz. İnşallah daha güzel Akçakale için daha iyi hizmetler edeceğimize AK Parti ailesi olarak el ele vererek iyi işlere imza atacağımıza ben canı gönülden inanıyorum. Çünkü AK Partinin başında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var. Onun liderliğinde bizler de ona layık olmak şartı ile Akçakalede daha iyi işlere imza atmayı Allah bize nasip etsin. Teşkilat olarak biz Başkanımızla beraberiz. İnşallah el ele vererek daha iyi günlere ulaşacağımıza canı gönülden inanıyorum.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Bir Okul Daha Yapıyor

Şanlıurfa'da Bir Okul Daha Yapıyor

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık