METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Siyaset “Urfamıza yıllar önce yapılması gereken şehir hastanesi ve diğer projelerin takipçisi olsunlar”

“Urfamıza yıllar önce yapılması gereken şehir hastanesi ve diğer projelerin takipçisi olsunlar”

RHA AJANS/RHA) - MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Dünde çiftçimizin yanında bugünde yanında olduk” dedi.

Giriş Tarihi: 27 Mart 2020 Cuma 17:20
“Urfamıza yıllar önce yapılması gereken şehir hastanesi ve diğer projelerin takipçisi olsunlar”

MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, Şanlıurfalı çiftçilerin günlerdir beklediği mazot ve gübre desteklemelerinin ödenmesi için verdikleri mücadelenin netice verdiğini söyledi. Konuyla ilgili açıklama yapan MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, çiftçilerin yanında olduklarını da vurguladı.

“HALK SİZİ SEÇTİĞİ GÜN UNUTTU”

Öte yandan MHP’li Özyavuz paylaşımında mücadeleyi kendilerinin verdiğini ancak bir takım çevrelerin de bundan pay çıkarmaya çalıştığını ifade ederek şu açıklamayı yaptı: “Birkaç gündür çiftçilerimize ödenecek olan Mazot ve Gübre desteğinin DEDAŞ ve sulama birlikleri tarafından banka hesaplarından kesilmemesi ve çiftçilerimizin mağdur edilmemesi noktasında yaptığımız görüşmeler netice vermiş ve bugün saat18.00 den sonra ödenmeye başlanacak desteklemelerin kesilmemesi için yetkililerden söz almış bulunmaktayız. Dünde çiftçimizin yanında bugünde yanında olduk ama maalesef bizim yaptığımız mücadeleyi Şanlıurfa’daki basın mensubu arkadaşlar ve çiftçilerimizle paylaşmamızdan sonra ortaya çıkan kurusıkı emeğe saygı duymayan bazı siyasetçiler sadece kendilerini tatmin etmek için aylar önce çektikleri boy boy resimleri paylaşarak kendilerine pay çıkarmaya ve bu şehrin siyasi temsilcileri olduklarını millete hatırlatmaya çalışıyorlar. Şanlıurfa’nın ve milletimizin sorunlarından bihaber kendi yakınlarını bir yerlere getirmeye ve menfaat sağlamaya çalışan bu gafiller, ülkemizin bulaşıcı hastalıkla uğraştığı bu günlerde Urfamıza yıllar önce yapılması gereken şehir hastanesi ve diğer projelerin takipçisi olsunlar. Halk sizi seçtiği gün unuttu... Defalarca yaptığım çağrıyı tekrar yenilemek istiyorum, Şanlıurfa’yı bölgelere bölerek burası benim orası senin mantığıyla Şanlıurfa’daki kurumları şahsi ihtiras ve menfaatlarınız doğrultusunda kullanmaya çalışarak hareket etmeyi bırakın ve gelin hep birlikte Ahde vefa göstererek bizleri seçen Şanlıurfa’nın tamamına ayırım yapmadan hizmet edelim.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP'li İl Başkanı Cidir vaat edilen projelerin akıbetini sordu

CHP'li İl Başkanı Cidir vaat edilen projelerin akıbetini sordu

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık