METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Yerel Tokdemir'den Kurban bayramı mesajı

Tokdemir'den Kurban bayramı mesajı

İstanbul Baro avukatlarından Şanlıurfalı hemşerimiz Avukat Serdar Tokdemir,Kurban bayramı dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 10 Ağustos 2019 Cumartesi 02:40
Tokdemir'den Kurban bayramı mesajı

Avukat Serdar Tokdemir“Birlik, beraberlik ve hoşgörü gibi duyguların en yoğun yaşandığı günlerin bayramlar olduğunu vurgulayan Tokdemir, bayramın ülkemiz, İslam dünyası ve bütün insanlık için huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Sevgi, paylaşmak, birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının pekiştiği bayramlarımızdan biri olan mübarek kurban Bayramının geleneklerine göre yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması temennisinde bulunan Tokdemir;

“bayram, sevgimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu, hüznümüzü paylaşma ve bütün bir toplum olarak önemli kaynaşma günlerimizden olan ve İslam dininin özel günlerinden biri olan Mübarek kurban Bayrama ulaşmanın huzur ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Sosyal yaraların sarılmasına da önemli katkı sağlayan bu özel günlerimiz; ihtiyaç sahiplerinin gözetilmesine, yardımlaşma ve dayanışma alışkanlıklarının yaygınlaşmasına, zengin ve fakirlerin birbirleri ile kaynaşmasına, dargınların barışmasına, merhamet duygularının kuvvetlenmesine vesile olmaktadır.

Hepimizin ailemiz, akrabalarımız ve dostlarımız ile birlikte geçirmeyi temenni ettiği, birlik, beraberliğin en güzel örneklerinden olan mübarek kurban Bayramının, barış ve huzur içerisinde geçmesi temennilerimle, tüm İslam aleminin ve halkımızın bayramını kutluyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kırvar Gençlik platformu, Hastane Başhekimi ve Sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Kırvar Gençlik platformu, Hastane Başhekimi ve Sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık