Ana Sayfa Yerel ŞUTSO'nun yeni başkanı kim olacak

ŞUTSO'nun yeni başkanı kim olacak

FETÖ Terör örgütü üyeliğinden gözaltına alınan Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı Sabri Ertekin'in başkanlığının düşmesinden sonra ŞUTSO meclis üyeleri arayışa girdiler. peki yeni ŞUTSO'nun yeni başkanı kim olacak?

Giriş Tarihi: 3 Ağustos 2016 Çarşamba 12:04
ŞUTSO'nun yeni başkanı kim olacak

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyelerini Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna'yı makamında ziyaret ederek odanın geleceğini konuştular

Ziyaret sırasında heyet adına söz alan meclis üyesi Mehmet Fatih Us; içinden geçilen süreçte Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin yara aldığını ve yeni bir yönetimin ortaya çıkması gerektiğini belirtti. Ticaret ve Sanayi Odasında güven tazelemesine duyulan ihtiyacı dile getiren Us; başta siyaset kurumu olmak üzere bütün kurum ve kuruluşlarla yakın işbirliği halinde Şanlıurfa’ya hizmet edilmesi gerektiğini, bu konuda birçok meclis üyesi arkadaşının da aynı şekilde düşündüğünü ifade etti.

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna ise; devletin hassasiyetleri dolayısıyla içinden geçilen süreçte oda yönetiminin yenilenmesinin faydalı olacağına ve mevcut yönetimin meclisi toplantıya davet etmesi gerektiğini düşündüğünü belirtti. Vali Tuna ayrıca; yeniden bir yönetim oluşmasının Şanlıurfa için daha hayırlı olacağına inandığını, ilin gelecek vizyonu için ortak akılla yapılacak çalışmalarda uyumlu bir oda yönetiminin önemine işaret etti.

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna; ziyaretin sonunda meclis üyelerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Toprak'tan Mevlid kandili mesajı

Toprak'tan Mevlid kandili mesajı

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık