METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Dünya SİYASETÇİLERİ VE İŞ DÜNYASINI BULUŞTURAN DÜĞÜN…

SİYASETÇİLERİ VE İŞ DÜNYASINI BULUŞTURAN DÜĞÜN…

Nevali hotelde bucak aşiretinin önde gelen isimlerinden kanaat önderi iş adamı Ahmet Ersin Bucak’ın oğlu Mustafa Hakkı Bucak ile Gizem Kaba hayatlarını birleştirerek dünya evine girdiler.

Giriş Tarihi: 17 Ağustos 2018 Cuma 01:38
SİYASETÇİLERİ VE İŞ DÜNYASINI BULUŞTURAN DÜĞÜN…

Nevali hotelde olan düğüne Ak parti il başkanı Bahattin Yıldız,Şanlıurfa büyükşehir belediye başkan vekili Nihat Kılıç, Karaköprü belediye başkan vekili Bekir Akyol,Ticaret Sanayi odası meclis başkanı Ahmet Altun,Eyyübiye belediye Başkanı yardımcısı Halil Kızılelma,Ziraat odası başkanı Ahmet Eyyüpoğlu,Eczacı Hasan İzol, Şanlıurfa büyükşehir şehirlerarası otobüs işletmecileri dernek başkanı Fuat Altun, Ali Hoca (Ali Topal)iş adamlarından Mehmet Yaşar Hamidanoğlu,Sait Bucak,Paşa Karakuş,Bozan Sarı,Emin Bucak,Halil Aba Velioğlu,Nadir Aksoy,Hüseyin Köroğlu,Feyyaz Gündoğan,Suphi Bucak,Ömer Karakeçili,Abdülkadir Mangal,Mustafa Berzani Baysal ve Bucak aşiretinin ileri gelenleri,Stk başkanları Kanaat önderleri siyasetçi ve iş dünyası düğüne katılanlar arasındaydı.

 

Genç çiftlerin salona girmesiyle davetli misafirler genç çiftlerin başına 5 tl ve 10 tl’lik deste paraları üzerlerine saçtılar.Nevali hotelde sanatçı Şahin Halhallı’nın birbirinden güzel türküleriyle davetli misafirleri mest etti.Bucak ve Kaba ailesinin düğününde nikah merasimine geçildi. Nikahı Şanlıurfa büyükşehir belediye başkan vekil Nihat Kılıç kıydı.Nikah şahitliğini ise kirvesi olan kanaat önderi ve iş adamı Hadi Altun ve iş adamı Ömer Karakeçili yaptılar.Düğün sonlarında takı törenine geçildi.Davetli misafirler takı takmak için birbirleriyle yarıştılar.Geline yaklaşık 2 kilo altın takıldı.

 

Bucak aşiretinin önde gelen isimlerinden iş adamı Ahmet Ersin Bucak,Sitemize yaptığı açıklamada bu güzel günde oğlum Mustafa Hakkı Bucak’ın düğününde bizleri yalnız bırakmayan bütün dostlarımıza ve akrabalarımıza çok teşekkür ediyorum dedi. Kirvesi iş adamı Hadi Altun ise genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.Düğün sonunda davetli misafirler hatıra fotoğrafı çekerek konvoy şeklinde sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İşte Urfa TOKİ’de 2+1 dairelerde kazananların isim listesi

İşte Urfa TOKİ’de 2+1 dairelerde kazananların isim listesi

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık